Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 lipca 2020, 10:22

Watch Dogs 2 - Ubisoft udostępnił grę za darmo [Aktualizacja]

Firma Ubisoft udostępniła za darmo pełną wersję pecetowego wydania gry Watch Dogs 2. Produkcję możemy dodać do naszego konta Uplay.

Aktualizacja:

Firma Ubisoft nie kazała nam długo czekać. Od teraz można za darmo zdobyć pełną wersję Watch Dogs 2. Wystarczy udać się na stronę rejestracji wydawcy i zalogować się tam na swoje konto Uplay. Po krótkim czasie gra powinna zostać dodana do Waszego profilu w tej usłudze.

Poprzednia wiadomość:

Watch Dogs 2 - Ubisoft udostępnił grę za darmo [Aktualizacja] - ilustracja #1
Wkrótce otrzymamy kolejną okazję do zdobycia za darmo gry Watch Dogs 2.

Jedną z atrakcji wczorajszej prezentacji Ubisoft Forward miała być możliwość zdobycia za darmo pełnej wersji Watch Dogs 2. Otrzymać ją mieli wszyscy, którzy w trakcie pokazu zalogowaliby się na konto Uplay. Niestety, promocję popsuły problemy techniczne i większość zainteresowanych otrzymywała jedynie komunikaty o błędach, informujące, że usługa jest niedostępna. Okazuje się, że wydawca zamierza nam to wkrótce wynagrodzić, organizując kolejne rozdawnictwo WD2.

Na razie nie podano konkretów. Nie wiemy więc, kiedy zorganizowana zostanie ta promocja, ani w jakim serwisie będziemy mogli bez płacenia otrzymać pełną wersję Watch Dogs 2. Patrząc jednak po poprzednich okazjach tego typu, najpewniej będziemy mogli po prostu przypisać grę do swojego konta na platformie Uplay. Poinformujemy Was o szczegółach, gdy zostaną ujawnione przez wydawcę.

Przypomnijmy, że Watch Dogs 2 ukazało się w listopadzie 2016 roku. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich platformach sprzętowych oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Watch Dogs 2 - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley