Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2020, 22:16

Ubisoft Forward [Aktualizacja: podsumowanie konferencji]

Dzisiaj wieczorem odbyła konferencja Ubisoft Forward, na której pokazano zostaną takie gry, jak Assassin's Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion oraz Far Cry 6.

Najważniejsze wiadomości z Ubisoft Forward:

Pokaz Ubisoft Forward już za nami. Czas na podsumowania.

 1. AC Valhalla – oficjalny gameplay i data premiery
 2. Far Cry 6 – data premiery potwierdzona. Gra ominie Steam
 3. Watch Dogs Legion – świeży gameplay i data premiery
 4. Hyper Scape - ruszyła otwarta beta
 5. Nowy zwiastun i data premiery Elite Squad
 6. Assassins Creed Valhalla - oficjalny 30-minutowy gameplay

Zapowiedzi gier Ubisoftu:

Równolegle opublikowaliśmy serię zapowiedzi najważniejszych gier Ubisoftu:

 1. Grałem w AC Valhalla – Assassin's Creed podąża drogą Kratosa, z Grecji na daleką północ
 2. Grałem w Valhallę i Legion. Tej jesieni stawiam na Watch Dogs
 3. Far Cry 6 – taki Far Cry mógł powstać tylko teraz

Poprzednia wiadomość:

Dzisiaj o 21:00 czasu polskiego ruszy konferencja Ubisoft Forward, na której pokazane zostaną nadchodzące produkcje tego wydawcy. Zobaczymy m.in. Assassin's Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion oraz Far Cry 6.

Powyżej znajdziecie stream na oficjalnym kanale YouTube firmy Ubisoft. Wydarzenie będzie można również śledzić na Twitchu. W trakcie prezentacji będziemy publikowali wiadomości o najciekawszych grach z pokazu.

Zachęcamy też do oglądania streama z redakcjami TVGRY oraz GRYOnline.pl zorganizowanego w ramach inicjatywy Find Your Next Game 2020, który ruszy dzisiaj o 20:45. W trakcie transmisji będziemy na żywo komentowali przebieg konferencji Ubisoft Forward.

Nasz stream potrwa dłużej niż pokaz Ubisoftu. Po jej zakończeniu zaprezentujemy Wam własne materiały i wrażenia z Assassin’s Creed: Valhalla oraz Watch Dogs: Legion. Mieliśmy okazję porządnie ograć obie te produkcje i zarejestrowaliśmy obszerne gameplaye, więc nie powinniście narzekać na brak atrakcji.

Warto na koniec wspomnieć, że w sklepie Ubisoft Store trwa obecnie promocja zorganizowana z okazji konferencji. Przeceny są duże – Far Cry 5 można nabyć za 37 złotych, a Assassin’s Creed Odyssey za 82 zł. Ponadto na te wszystkie okazje można także nałożyć kod promocyjny „UBIFORWARD”, który dodatkowo obniża cenę o 20%.

Oficjalnym partnerem naszej akcji jest również BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków.

Ubisoft Forward [Aktualizacja: podsumowanie konferencji} - ilustracja #1
 
Ubisoft Forward [Aktualizacja: podsumowanie konferencji} - ilustracja #2

BLIK-iem można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy, a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!

 1. Oficjalna strona Ubisoft Forward
 2. Promocja w sklepie Ubisoft Store