Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2020, 08:48

autor: Adrian Werner

Far Cry 6 - pierwsze screeny z gry

Firma Ubisoft wypuściła pierwsze screeny z Far Cry 6. Wynika z nich, że spora część akcji rozegra się w mieście.

Far Cry 6 - pierwsze screeny z gry - ilustracja #1
Gra ukaże się w lutym przyszłego roku.

Wczoraj na konferencji Ubisoft Forward oficjalnie ujawniono Far Cry 6, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu FPS-ów z otwartym światem. Niestety, wśród materiałów zabrakło zapisów rozgrywki. W jakiś czas po zakończeniu prezentacji udostępniono jednak pierwsze screeny.

Obrazki prezentują się atrakcyjnie pod względem graficznym, ale znacznie ciekawsze jest to, co pokazują. Na jednym możemy zobaczyć, że czekają nas starcia z czołgami. Z innych wynika, że część akcji rozegra się w dużym mieście, co powinno stanowić miłą odmianę w stosunku do poprzednich odsłon. Część ze screenów przypomina wręcz widoki z pierwszego Dying Light. Ciekawi nas więc, czy autorzy rozbudują system ruchu o jakieś elementy parkouru, aby ułatwić graczom wykorzystanie zwiększonej wertykalności map.

Far Cry 6 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X i PS5 oraz streamingową platformę Google Stadia. Premiera nastąpi 18 lutego 2021 roku. Wersja pecetowa ominie Steam i dostępna będzie tylko w serwisach Uplay i Epic Games Store. Zainteresowanym grą polecamy zapoznanie się z naszą zapowiedzią.

  1. Far Cry 6 – taki Far Cry mógł powstać tylko teraz
  2. Oficjalna strona Far Cry 6
  3. Oficjalna strona firmy Ubisoft