Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2020, 21:51

Hyper Scape - ruszyła otwarta beta

Podczas prezentacji Ubisoft Forward pokazano nowe materiały wideo ze strzelanki battle royale Hyper Scape. Ogłoszono również start otwartej bety na PC.

Na pokazie Ubisoft Forward nie mogło oczywiście zabraknąć gry Hyper Scape, czyli zapowiedzianej w zeszłym tygodniu sieciowej strzelanki battle royale. Wydawca pokazał film typu cinematic trailer, który wprowadza w fabułę gry. Potem wyświetlono materiał z komentarzem twórców zawierający obszerne fragmenty rozgrywki.

Twórcy przygotowali dla graczy dużą niespodziankę, ogłaszając start otwartej bety. Na razie wziąć w niej mogą udział tylko pecetowcy, ale z czasem dołączą do nich również użytkownicy innych platform sprzętowych. Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem gry, to udajcie się na oficjalną stronę i rozpocznijcie pobieranie plików.

Przypomnijmy, że Hyper Scape w przyszłości zawita także na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra wykorzystuje model darmowy z mikropłatnościami. W planach jest opcja cross-play, pozwalająca na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform sprzętowych.

  1. Oficjalna strona gry Hyper Scape
  2. Oficjalna strona firmy Ubisoft