Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2020, 22:11

Assassins Creed Valhalla - oficjalny 30-minutowy gameplay

Na zakończenie dzisiejszej konferencji Ubisoft Forward zaprezentowano obszerny materiał z nadchodzącego Assassin’s Creed: Valhalla. Dzięki temu możemy nieco lepiej zapoznać się z rozgrywką i nowymi mechanikami w produkcji.

Assassins Creed Valhalla - oficjalny 30-minutowy gameplay - ilustracja #1
Udostępniono długi gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla.

Na sam koniec dzisiejszej konferencji Ubisoft Forward francuscy deweloperzy przygotowali dla widzów obszerny materiał prezentujący 30-minutową rozgrywkę z nadchodzącego Assassin’s Creed: Valhalla. Wideo ukazuje sporo mechanik obecnych w grze, m.in. oblężenia, łowienie ryb, eksplorację świata czy też wykonywanie zadań pobocznych. Dowiadujemy się również nieco więcej o systemie wyborów, dzięki któremu podejmowane decyzje mają mieć realny wpływ na dalsze losy wielu postaci. Nie zabrakło także przedstawienia klasycznego dla serii systemu poruszania się w postaci parkouru (od 20 minuty). Całość, podzieloną na segmenty, obejrzycie poniżej.

Przypomnijmy, że tego wieczoru dowiedzieliśmy się również, iż Valhalla zadebiutuje 17 listopada na pecetach, platformie Google Stadia, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na nową generację (PS5 i Xboksa Series X) ukaże się później. Warto również dodać, że wyżej zaprezentowany materiał mieliśmy już okazję po części (pokrywają się niektóre fragmenty) zobaczyć niecały tydzień temu, dzięki przeciekowi.