Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2020, 09:00

autor: Adrian Werner

AC: Valhalla - wyciekło 30 minut gameplaya

Wyciekła prezentacja Assassin's Creed: Valhalla. Materiał oferuje pół godziny gameplaya z najnowszej odsłony przebojowego cyklu firmy Ubisoft.

Do sieci wyciekła półgodzinna prezentacja rozgrywki z Assassin's Creed: Valhalla. Firma Ubisoft robi co może, aby usuwać kopie tego materiału z sieci, ale kolejne mirrory pojawiają się tak szybko, że te starania są skazane na porażkę.

Powyższa kopia najpewniej też zostanie za jakiś czas usunięta. Wtedy postaramy się znaleźć kolejną, ale możecie także posilić się mirrorem w serwisie Daily Motion, który zazwyczaj usuwa materiały znacznie wolniej niż YouTube. Filmik cały czas można również obejrzeć na forum JoyFreak.

AC: Valhalla - wyciekło 30 minut gameplaya - ilustracja #1
Gra ma się ukazać w tym roku. Możliwe, że dokładna data premiery ujawniona zostanie na pokazie Ubisoft Forward w najbliższą nadzielę.

Ta prezentacja rozgrywki najpewniej przygotowana została na pokaz Ubisoft Forward, który ruszy 12 lipca o godzinie 21:00 czasu polskiego. Ciekawe więc, czy wydawca zaprezentuje na nim ten sam materiał, czy też wprowadzi jakieś zmiany.

Przypomnijmy, że Assassin's Creed: Valhalla zmierza na pecety, konsole Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz platformę streamingową Google Stadia. Gra ukaże się pod koniec tego roku.

  1. Oficjalna strona serii
  2. AC: Valhalla wygląda jak gra, którą pokocham i znienawidzę [OPINIA]