Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2016, 20:39

autor: Ender

Watch Dogs 2 – pierwszy teaser gry. Oficjalna zapowiedź 8 czerwca

Firma Ubisoft potwierdziła, że oficjalna zapowiedź drugiej odsłony serii Watch Dogs będzie miała miejsce w nadchodzącą środę. Wraz z opublikowaniem tej informacji wystartowała oficjalna strona gry, na której opublikowano pierwszy teaser produkcji.

Plotki o drugiej odsłonie cyklu Watch Dogs krążą w sieci już od ponad roku. W miniony piątek Ubisoft wreszcie oficjalnie potwierdził istnienie produkcji dodając, że zostanie ona pokazana podczas nadchodzących targów E3. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na zapowiedź tytułu nie będziemy musieli jednak czekać do czasu konferencji francuskiego giganta. Watch Dogs 2 zostanie bowiem oficjalnie przedstawiony światu w tę środę, o godzinie osiemnastej czasu polskiego. Wraz z zapowiedzią producenci otworzyli stronę internetową gry, a także opublikowali jej pierwszy teaser, na którym możemy zobaczyć rękę głównego bohatera. Na razie pod znakiem zapytania stoi, czy to ta sama postać, którą pojawiła się na grafice, jaka wyciekła do sieci w maju. Jeżeli wierzyć lutowemu raportowi finansowemu Ubisoftu, Watch Dogs 2 zadebiutuje w sklepach najpóźniej pod koniec pierwszej połowy 2017 roku.

Pierwsze Watch Dogs zadebiutowało w sklepach 27 maja 2014 roku. Gra pojawiła się na komputerach PC, a także konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Wii U. Fabuła tytułu przenosi graczy w niedaleką przyszłość do Chicago, jednego z wielu amerykańskich miast, których infrastrukturą zarządza Centralny System Operacyjny (CtOS). Główny bohater to Aiden Pearce, utalentowany haker potrafiący włamać się niemal do każdego urządzenia elektronicznego Chociaż Watch Dogs nie zdobyło nadzwyczaj wysokich ocen, a jego premierze na PC towarzyszyły spore kontrowersje, do sklepów trafiło ponad 10 milionów egzemplarzy gry.

  1. Oficjalna strona Watch Dogs 2