Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2016, 21:30

Destroy All Humans! - szykuje się powrót klasycznej serii?

Miłośnicy nieskrępowanej rozwałki mogą zacierać ręce. Wygląda na to, że Nordic Games ma w planach wskrzeszenie Destroy All Humans! - serii strzelanek, w których to my przeprowadzamy inwazję na Ziemię.

Reinhard Pollice, dyrektor rozwoju i producent wykonawczy w Nordic Games ujawnił plany firmy co do powrotu marki Destroy All Humans! Wszystko za sprawą Twittera, gdze Pollice w odpowiedzi na pytanie o przyszłość serii odpowiedział, że „bierzemy pod uwagę kilka możliwości. Mam nadzieję, że nad jedną wkrótce rozpoczniemy prace”. Nie wiadomo jednak, czy chodzi jedynie o remaster pierwszej części serii czy jej pełnoprawną kontynuację.

Crypto znów będzie siał spustoszenie na Ziemi. - Destroy All Humans! - szykuje się powrót klasycznej serii - wiadomość - 2016-06-06
Crypto znów będzie siał spustoszenie na Ziemi.

Przypomnijmy, że wraz z ogłoszeniem bankructwa przez THQ przeprowadzono aukcje, w ramach których inny producenci mogli wykupić marki amerykańskiego studia. To właśnie Nordic Games otrzymał prawa do Destroy All Humans! obok tak uznanych serii jak Darksiders czy Red Faction. Możliwe, że w trakcie trwania E3 usłyszmy więcej o wskrzeszeniu tytułu.

Destroy All Humans! - szykuje się powrót klasycznej serii - ilustracja #2

Destroy All Humans! to seria trzecioosobowych strzelanek, z których pierwsza ukazała się w 2005 roku na PlayStation 2 i Xboksa. W każdej z czterech odsłon serii kierowaliśmy losami kosmity o imienu Crypto, który przybył na Ziemię po swoje zagionione DNA – nie miał jednak zamiaru zrobić tego w pokojowy sposób. W trakcie rozgrywki parliśmy stale do przodu likwidując wszystko na swojej drodze przy pomocy pozaziemskiego arsenału. Destroy All Humas! garściami czerpało ze spuścizny kina klasy B i klasycznych opowieści o inwazji Obcych na naszą planetę. Dodając do tego nietuzinkowy humor i przyzwoitą jak na tamte lata grafikę otrzymaliśmy tytuł, który zapewnił mnóstwo wyśmienitej rozrywki przed ekranem telewizora i zdobył całą rzesze fanów.