Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS2XBOX
Okładka Destroy All Humans! 2: Make War Not Love (XBOX)
OkładkaDestroy All Humans! 2: Make War Not Love (XBOX)

Destroy All Humans! 2: Make War Not Love

Destroy All Humans! 2: Make War Not Love to sequel znakomitej gry akcji Destroy All Humans!, stawiającej nas w obliczu konfliktu między ludzkością a przybyszami z Kosmosu. Jednak, w przeciwieństwie do większości tego typu sytuacji, tym razem stajemy po stronie Obcych.

Przygodowe | TPP | science fiction | humorystyczne | TPS | przygodowe gry akcji | lata 60. i 70. XX wieku

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Destroy All Humans! 2: Make War Not Love Premiera

17paź2006

PS2 XBOX

Gry podobne do Destroy All Humans! 2: Make War Not Love

Conker: Live & Reloaded

Psychonauts

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction

Destroy All Humans! 2: Make War Not Love to sequel znakomitej gry akcji Destroy All Humans!, stawiającej nas w obliczu konfliktu między ludzkością a przybyszami z Kosmosu. Jednak, w przeciwieństwie do większości tego typu sytuacji, tym razem stajemy po stronie Obcych.

Tytuł nie wprowadza rewolucji w stosunku do oryginału, gdyż działa tutaj schemat, bardzo często stosowany w przypadkach kontynuacji – dajmy to, co się sprawdziło, tylko ulepszone i więcej. Po raz kolejny wcielamy się w postać Crypto 137, który wraca na Ziemię, by dokończyć misję rozpoczętą w pierwszej części – zlikwidować wszystkich ludzi. Tym razem protagonista trafia w okres lat sześćdziesiątych XX wieku, epokę wolnej miłości, długowłosych hippisów, a także Zimnej Wojny.

Twórcy gry przygotowali kilka misji, toczących się na całej kuli ziemskiej. Mamy okazję dokonywać zniszczeń na terenach między innymi: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii i Związku Radzieckiego. Czoła stawia nam cała rzesza przeciwników, na czele z takimi „rodzynkami”, jak specjalni agenci, szpiedzy, genetycznie modyfikowani żołnierze czy ninja. Crypto 137 dysponuje pokaźnym arsenałem, pozwalającym burzyć, palić, bombardować i zabijać zarówno z ziemi, jak i z powietrza (cóż to był by za Obcy bez statku kosmicznego?). Część starych broni (np. Zap-o-matic) uległa podrasowaniu, pojawia się też nowy zestaw śmiercionośnych narzędzi: The Meteor Strike, Disclocator i Gastro Gun. Więcej zabawek możemy odblokować, osiągając dobre wyniki na poszczególnych etapach. Nasz bohater posiada jeszcze szereg umiejętności psychokinetycznych, pozwalających podporządkowywać i kontrolować ludzi. Podobnie, jak w przypadku arsenału, do starych (PK, Cortex Scan, Hybno Blast), dołączyły nowe zdolności: Transmogrify, Mindflash, Body Snatching. Wszystko razem czyni z głównego bohatera prawdziwą maszynę bojową. Oprócz trybu single player jest możliwość rozgrywki dla dwóch graczy. Bawimy się wtedy na podzielonym ekranie, na zasadzie współpracy.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 130 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Destroy All Humans! 2: Make War Not Love

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Destroy All Humans! 2: Make War Not Love Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
XBOX