Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2021, 18:37

Sony przypadkowo opublikowało trailer Destroy All Humans 2 Reprobed

Na kanale PlayStation w serwisie YouTube przypadkowo pojawił się zwiastun Destroy All Humans 2 Reprobed. Materiał został już usunięty, jednak jego kopie nadal można znaleźć w Internecie.

Sony przypadkowo opublikowało zwiastun zapowiadający Destroy All Humans 2 Reprobed, czyli odświeżoną wersję produkcji z 2006 roku. Sam materiał zdążył już zniknąć z kanału PlayStation w serwisie YouTube, ale jego kopia nadal krąży po Internecie. Wynika z niego, że za opracowanie tytułu odpowiadać ma Black Forest Games. Wydaniem natomiast zajmie się THQ Nordic.

  1. THQ Nordic – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej