Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2021, 21:17

autor: hexx0

Destroy All Humans 2 Reprobed już oficjalnie; zobacz trailer i gameplay

Na dzisiejszym pokazie firmy THQ Nordic zaprezentowany został pierwszy trailer z gry Destroy All Humans 2 Reprobed – ten sam, który Sony przypadkiem opublikowało dwa dni temu.

Rozpoczęła się prezentacja firmy THQ Nordic. Na pierwszy ogień poszło Destroy All Humans 2 Reprobed, czyli odświeżona wersja produkcji z 2006 roku. Zobaczyliśmy ten sam trailer, który dwa dni temu przypadkiem opublikowało Sony. Cóż, tym razem oficjalnie: oto pierwszy zwiastun Destroy All Humans 2 Reprobed. A niżej fragmenty gameplaya.

Za produkcję odpowiada studio Black Forest Games, a więc ci sami ludzie, którzy stworzyli remake jedynki, wydany w tamtym roku na PC, PS4 i XOne, a w bieżącym także na Switcha. Odświeżona wersja dwójki czerpie garściami z tej produkcji. Wydaje się, że deweloperom znów udało się odtworzyć styl oryginału, jednocześnie wzbogacając warstwę wizualną gry o animacje i detale rodem z 2021 roku. Oprócz ton humoru, gracze mogą liczyć na nowe, jak i te znane z jedynki skórki dla Crypto, a także możliwość zmiany malunku latającego spodka protagonisty.