Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2021, 21:17

Destroy All Humans 2 Reprobed już oficjalnie; zobacz trailer i gameplay

Na dzisiejszym pokazie firmy THQ Nordic zaprezentowany został pierwszy trailer z gry Destroy All Humans 2 Reprobed – ten sam, który Sony przypadkiem opublikowało dwa dni temu.

Rozpoczęła się prezentacja firmy THQ Nordic. Na pierwszy ogień poszło Destroy All Humans 2 Reprobed, czyli odświeżona wersja produkcji z 2006 roku. Zobaczyliśmy ten sam trailer, który dwa dni temu przypadkiem opublikowało Sony. Cóż, tym razem oficjalnie: oto pierwszy zwiastun Destroy All Humans 2 Reprobed. A niżej fragmenty gameplaya.

Za produkcję odpowiada studio Black Forest Games, a więc ci sami ludzie, którzy stworzyli remake jedynki, wydany w tamtym roku na PC, PS4 i XOne, a w bieżącym także na Switcha. Odświeżona wersja dwójki czerpie garściami z tej produkcji. Wydaje się, że deweloperom znów udało się odtworzyć styl oryginału, jednocześnie wzbogacając warstwę wizualną gry o animacje i detale rodem z 2021 roku. Oprócz ton humoru, gracze mogą liczyć na nowe, jak i te znane z jedynki skórki dla Crypto, a także możliwość zmiany malunku latającego spodka protagonisty.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej