Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2021, 21:26

autor: hexx0

Outcast 2: A New Beginning zapowiedziane; zobacz pierwszy trailer

Podczas dzisiejszego pokazu firmy THQ Nordic zapowiedziana została gra Outcast 2: A New Beginning, czyli kontynuacja produkcji z 1999 roku.

THQ Nordic obiecywało zapowiedzieć kilka sequeli kultowych marek i dotrzymało słowa. Jednym z nich okazała się gra Outcast 2: A New Beginning, czyli sequel produkcji z 1999 roku. Poniżej możecie zobaczyć jej pierwszy trailer.

W tworzonej przez Appeal Studios dwójce ponownie wcielimy się w amerykańskiego komandosa Cuttera Slade’a, który po raz kolejny będzie musiał ocalić planetę Adelpha. W tym celu użyjemy własnoręcznie stworzonych broni, a także plecaka odrzutowego, który pozwoli protagoniście zarówno wysoko skakać i unikać ataków wrogów, jak i błyskawicznie przemierzać rozległy świat.

Ten ostatni ma być zamieszkiwany przez niebezpieczną faunę i florę. Poza walką Slade będzie zwiedziać świątynie, poznawać kulturę Talan – zyskując przy tym dostęp do pradawnych mocy wykorzystujących siły natury – a także wyzwalać wioski. Fanów oryginału na pewno ucieszy fakt, że za ścieżkę dźwiękową Outcasta 2 odpowiada Lenny Moore, który skomponował soundtrack do jedynki. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na poniższych stronach internetowych.