Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweXBOXPS2
Okładka Destroy All Humans! (2005) (PS2)
OkładkaDestroy All Humans! (2005) (PS2)

Destroy All Humans! (2005)

Jest wredny, ma duży spodek, pochodzi z kosmosu i każe na siebie mówić: WAŻNIAK! Kto to? Crypto! Nie słyszałeś? Bez obaw, na pewno usłyszysz niejednokrotnie! Ten upiorny kosmita upodobał sobie naszą Ziemię. Mówi, że znajdzie na niej swoje zgubione DNA. Kto go tam wie.

Przygodowe | TPP | science fiction | humorystyczne | TPS | przygodowe gry akcji | lata 40. i 50. XX wieku

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Destroy All Humans! (2005) Premiera

19cze2005

PS2 XBOX

producent: Pandemic Studios wydawca: THQ Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Destroy All Humans! (2005)

Ultimate Spider-Man

Worms 4: Mayhem

Giants: Citizen Kabuto

Przyleciał taki jeden ważniak z kosmosu, kazał nazywać się Crypto i zrobił takie zamieszanie na naszej Ziemi, że przy nim tornado, cyklon i powódź biblijna to małe piwo! Ubzdurał sobie ten gość mały, że jakoby na Ziemi znajdzie zaginione DNA. Posiał je i teraz robi bajzel w całym kosmosie. Niestety, wypatrzył tą małą, błękitną planetę i huzia na Józia, ze swoimi groźnymi pistoletami, wyskoczył niczym Filip z konopi.

Destroy All Humans to gra zręcznościowa, z dużą dawką czarnego humoru. Gra nawiązuje do znanych i lubianych, nierzadko starszych filmów, z obcymi w roli głównej. Crypto wygląda i mówi śmiesznie, ale bardzo stara się być niebezpiecznym Kosmitą. Za grafikę odpowiada nowoczesny silnik graficzny, który całkiem mocno i wydajnie pracuje, aby nakreślić i wyświetlić te wszystkie efekty specjalne, rodem z filmu Marsjanie Atakują.

Crypto ma do swojej dyspozycji różne pistolety siejące pożogę i terror. Nie obce też mu są tajemnicze, destrukcyjne zabawki, o których wie tyle, że istnieją i że posiada je w swoim latającym spodku. A moce drzemiące w jego powietrznej bryce potrafią obrócić w pył niejeden potężny drapacz chmur.

Głównymi atrybutami tej produkcji spod znaku Pandemic Studios jest: dynamika, swoboda oraz różnorodność zadań, humor, bogata grafika i odpowiednio skonstruowane efekty świetlno-dźwiękowe.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 169 głosów czytelników.

Destroy All Humans! (2005) cena w dniu premiery: 239,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Destroy All Humans! (2005)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Destroy All Humans! (2005) Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
XBOX
PS2