Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 września 2011, 13:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Walczymy z chimerami - poradnik do gry Resistance 3

"W poradniku do gry Resistance 3 znajdziecie opis przejścia trybu kampanii, podpowiedzi dotyczące prowadzenia licznych starć, a także lokalizacje wszystkich notatek, listów i nagrań. Swoje miejsce znalazł również rozdział zawierający wszystkie dzienniki."

„Poradnik do gry Resistance 3 zawiera opis przejścia trybu kampanii wraz z podpowiedziami dotyczącymi prowadzenia licznych starć i walk z bossami. W opisie poszczególnych rozdziałów zostały podane lokalizacje wszystkich notatek, listów i nagrań składających się na dzienniki, które pozwalają lepiej zagłębić się w świat gry i zdobyć kilka osiągnięć. Dodatkowo na końcu poradnika znajduje się rozdział zawierający wszystkie dzienniki. Ich kolejność jest taka sama jak w menu gry, co powinno ułatwić odnalezienie brakujących dzienników.” – Robert Frąc

Poradnik do gry Resistance 3

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Resistance 3 w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Resistance 3 - poradnik za SMS