Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2012, 09:40

autor: Marcin "Sarge" Skierski

W przyszłym tygodniu pojawią się dema gier WRC 3 oraz F1 2012

Poznaliśmy dokładne daty wydania wersji demonstracyjnych gier WRC 3 oraz F1 2012. Nadchodzące wyścigi od zespołu Milestone oraz studia Codemasters będziemy mogli sprawdzić w przyszłym tygodniu.

W przyszłym tygodniu fani motoryzacji będą mieli nie lada gratkę, sprawdzając dema dwóch gier wyścigowych – WRC 3 oraz F1 2012. Ujawniono bowiem dokładne daty publikacji wersji demonstracyjnych tych tytułów.

WRC 3

O terminach wydania dema WRC 3 poinformowano m.in. za pośrednictwem oficjalnego Twitera serii. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że próbka nadchodzącej produkcji studia Milestone pojawi się 11 września na Xbox Live, a dzień później trafi na łamy europejskiego PlayStation Network. Na razie nieznana pozostaje jej zawartość. Twórcy powiadomili również, że cały czas pracują nad wersją demonstracyjną na PC i w nadchodzących tygodniach powinni ujawnić więcej szczegółów.

O przyszłotygodniowym wydaniu dema F1 2012 wiedzieliśmy od zeszłego miesiąca, ale dopiero teraz otrzymaliśmy konkretne daty jego publikacji. Na oficjalnym blogu firmy Codemasters podano, że próbka pojawi się 10 września na Xbox Live, 11 września w serwisie Steam oraz 12 września w europejskiej wersji usługi PlayStation Network.

F1 2012

Przy okazji przypomniano, że w demie F1 2012 będziemy mogli wystartować w wyścigu na Monzy (tryb Season Challenge), a także przeżyć pierwszy dzień kariery młodego kierowcy w ramach Young Driver Test. Jednocześnie twórcy zastrzegli, że nie zostanie udostępniony najwyższy poziom trudności Legend, który jest przeznaczony dla najbardziej doświadczonych graczy. Opcji tej nie zabraknie jednak w końcowym produkcie.

WRC 3 zadebiutuje w naszym kraju 12 października bieżącego roku w pełnej polskiej wersji językowej na PC. Edycje na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PlayStation Vita dostępne będą po angielsku. O lokalizację postarała się firma Licomp Empik Multimedia. Z kolei do premiery F1 2012 na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 dojdzie u nas 21 września. W tym przypadku będziemy mieli do czynienia z pełnym spolszczeniem na wszystkich platformach, za które odpowiada firma CD Projekt.