Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2010, 09:59

autor: Jiker

W Dead Rising 2 zombie czytają Playboya

Drugą produkcją po Mafia II, która powstaje przy wsparciu firmy Playboy Enterprises jest pełne akcji Dead Rising 2. Dzięki współpracy z wydawcą Playboya, w przerwach od eksterminacji hord zombie, gracz będzie spędzić parę chwil na podziwianiu plakatów oraz billboardów reklamujących wybrane numery pisma z jego całej, 57-letniej historii.

Drugą produkcją po Mafia II, która powstaje przy wsparciu firmy Playboy Enterprises jest pełne akcji Dead Rising 2. Dzięki współpracy z wydawcą Playboya, w przerwach od eksterminacji hord zombie, gracz będzie mógł spędzić parę chwil na podziwianiu plakatów oraz billboardów reklamujących wybrane numery pisma z jego całej, 57-letniej historii.

Dodatkowo odnajdując w skórze Chucka Greena egzemplarz Playboya, uzyska dostęp do specjalnego przedmiotu rozwijającego umiejętności głównego bohatera Dead Rising 2. Pismo założone przez Hugh Hefnera nie będzie jedynym magazynem, który zaznaczy swoją obecność w grze. Ich większa liczba zastąpi bowiem system książek, których wyszukiwanie w części pierwszej prowadziło do odblokowywania różnego rodzaju bonusów, wpływających na rozwój zdolności bohatera gry.

W Dead Rising 2 zombie czytają Playboya - ilustracja #1

Przypominamy, że Dead Rising 2 zostanie wydane na przełomie sierpnia i września bieżącego roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputery osobiste. Użytkownicy pierwszej z wymienionych platform otrzymają dodatkowo nieco wcześniej dostęp do specjalnego wstępu do właściwej gry, który zostanie udostępniony w cyfrowej wersji za pośrednictwem Xbox Live.

Dead Rising 2: Case Zero stanowić będzie fabularny pomost pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii. Historia opowiedziana w ekskluzywnym wstępie będzie miała miejsce rok po wydarzeniach z DR, a tym samym dwa lata przed fabułą DR2. W prologu trafimy wspólnie z bohaterem „dwójki”, Chuckiem Greenem oraz jego córką do miasteczka Small Creek opanowanego przez zombie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Rising 2

Dead Rising 2