Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 marca 2015, 10:55

VVVVVV, Costume Quest, Shadowrun Returns i inne w nowej promocji Humble PC & Android Bundle

Ruszyła nowa edycja promocji Humble PC & Android Bundle. Tym razem za niewielką sumę można nabyć solidny zestaw gier na PC i Androida, zawierający m.in. Titan Attack!, The Inner World, VVVVVV, Costume Quest, Ironclad Tactics oraz Shadowrun Returns.

W serwisie The Humble Bundle wystartowała nowa promocja. W jej ramach możemy zakupić paczkę gier, z których każda dostępna jest zarówno w wersji na Androida, jak i pecety.

Promocja tradycyjnie podzielona została na trzy progi. Wpłacając minimum jednego dolara (ok. 3 zł) otrzymacie:

Natomiast przebicie średniej (w chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 4,98 dolarów, czyli ok. 19 PLN) zostanie dodatkowo nagrodzone grami:

Organizatorzy ustanowili też trzeci pułap, gdzie za 10 dolarów (ok. 39 zł) otrzymacie:

Co ciekawe, gry Tetrobot and Co., Titan Attack!, The Inner World oraz Costume Quest zaliczają swój Androidowy debiut w ramach The Humble Bundle i dopiero za jakiś czas pojawią się na Google Play.

Warto na koniec przypomnieć, że w akcjach The Humble Bundle to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie deweloperom, a jaka powędruje na konta organizacji charytatywnych Electronic Frontier Foundation i American Red Cross.

The Humble Weekly Sale – strona oficjalna akcji