Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2010, 11:35

autor: Remigiusz "Rock Alone" Maciaszek

VIP Map Pack 3 dla Battlefield: Bad Company 2 już wkrótce

Gracze Battlefield: Bad Company 2 mogą się w najbliższym czasie spodziewać kolejnej aktualizacji gry. Na stronie sklepu BC2 (Xbox 360) pojawiła się już pozycja - "VIP Map Pack 3". Do rąk fanów trafi zestaw, zawierający nowe tryby dla map Laguna Alta i Zatoki Nelsona.

Gracze Battlefield: Bad Company 2 mogą się w najbliższym czasie spodziewać kolejnej aktualizacji gry. Na stronie sklepu BC2 (Xbox 360) pojawiła się już pozycja - „VIP Map Pack 3”. Do rąk fanów trafi zestaw, zawierający nowe tryby dla map Laguna Alta i Zatoki Nelsona.

W chwili obecnej dodatku nie można jeszcze pobrać. Jak wynika z bloga Battlefield, zostanie on udostępniony jeszcze w kwietniu. Należy przyjąć, że tak jak w przypadku poprzednich rozszerzeń typu VIP, będzie to dotyczyło wszystkich platform sprzętowych.

Zadowoleni powinni być przede wszystkim wielbiciele gorączki. W drużynowej wersji tego trybu będzie mogła być rozgrywana mapa Laguna Alta. Natomiast inna lokacja – Zatoka Nelsona – pozwoli na rozegranie walki w trybie drużynowego deathmachu. „VIP Map Pack 3” będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gier kupionych z pierwszej ręki. Ci którzy zaopatrzyli się w tytuł na rynku wtórnym, będą musieli za dostęp do nowych trybów zapłacić dodatkowo.

VIP Map Pack 3 dla Battlefield: Bad Company 2 już wkrótce - ilustracja #1

Wszystkie paczki z mapami publikowane do tej pory przez DICE są na razietylko i wyłącznie otwarciem nowych trybów dla istniejących i znanych już map. Wprowadzają co prawda powiew świeżości, jednak nadal nie oferują nowych lokalizacji, na które z pewnością liczą wszyscy fani gry.

W chwili obecnej możemy się cieszyć z ostatniej aktualizacji, która zaledwie wczoraj pojawiła się w Bad Company 2. W widoczny sposób została poprawiona wyszukiwarka serwerów, a gry rankingowe zostały obłożone dodatkowymi warunkami. Te ostatnie utrudniają nadużywanie systemu w celu „nabijania” statystyk postaci, na co większość graczy zareagowała sporym entuzjazmem.

Wygląda na to, że początkowe problemy z jakimi zmagała się gra w pierwszych tygodniach od premiery, mają się już ku końcowi. Pozostaje więc teraz oczekiwanie na kolejne tryby, które będą niewątpliwie odblokowywane w najbliższych miesiącach.