Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2019, 18:06

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Vegeta bohaterem nowego gameplayu z Dragon Ball Z: Kakarot

W sieci pojawił się nowy gameplay z gry Dragon Ball Z: Kakarot, którego głównym bohaterem jest Vegeta. Przygotowując się do walki z Majinem Buu, heros eksploruje rozległy teren i stawia czoła zastępom adwersarzy.

Im bliżej do premiery gry Dragon Ball Z: Kakarot, tym więcej informacji na jej temat wychodzi na światło dzienne; wraz z nimi do sieci trafiają kolejne materiały wideo prezentujące ją w akcji. Jeden z tych ostatnich, w którym pierwsze skrzypce odgrywa dobrze znany z serialowego pierwowzoru Vegeta, czeka na Was poniżej.

W powyższym materiale wideo sporo miejsca poświęcono starciom z przeciwnikami. Walka będzie niebywale dynamiczna, a oponentów ubijemy zarówno z bezpiecznej odległości (korzystając z ataków energetycznych), jak i w zwarciu, okładając ich pięściami i kopniakami. Bohaterowie (bo, jak widać, Goku nie będzie jedynym herosem, nad którym przejmiemy kontrolę w trakcie zabawy) stawią przy tym czoła nie tylko swoim głównym adwersarzom znanym z serialu Dragon Ball Z (powyższy gameplay pochodzi z etapu, w którym „wrogiem publicznym numer jeden” będzie Majin Buu) lecz także znacznie słabszym, szeregowym przeciwnikom.

Poza tym ważną rolę w grze będzie odgrywać eksploracja; autorzy zdecydowali się oddać w nasze ręce szereg rozległych lokacji (zamiast jednego otwartego świata, gdyż takowy „gryzłby się” ze specyfiką opowiedzianej przez nich historii). W każdej z nich ma się jednak roić od wszelkiej maści aktywności pobocznych (powyżej możecie na przykład zobaczyć, jak będzie wyglądać łowienie ryb, przedstawione w formie prostej minigry) i opcjonalnych zadań, które wykonamy zarówno dla postaci znanych z oryginału, jak i dla niewidzianych dotąd osobistości.

Majin Buu to jeden z głównych przeciwników, którym stawimy czoła w Dragon Ball Z: Kakarot. - Vegeta bohaterem nowego gameplayu z Dragon Ball Z: Kakarot - wiadomość - 2019-10-29
Majin Buu to jeden z głównych przeciwników, którym stawimy czoła w Dragon Ball Z: Kakarot.

Na koniec przypomnijmy, że nad Dragon Ball Z: Kakarot pracuje studio CyberConnect2, doskonale znane fanom serii Naruto, marki .hack// czy trochę niedocenionego Asura's Wrath. Omawiany tytuł zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych 17 stycznia 2020 roku; nad Wisłą doczeka się on kinowej lokalizacji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Dragon Ball Z: Kakarot