Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2020, 20:18

autor: Bebop

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Dragon Ball Z: Kakarot

W połowie stycznia zadebiutuje gra Dragon Ball Z: Kakarot, ale już dziś można zapoznać się z jej wymaganiami sprzętowymi. Fani Son Goku i spółki nie mają powodów do obaw, ponieważ dzieło studia CyberConnect2 uruchomi się nawet na starszych blaszakach.

W Dragon Ball Z: Kakarot wystąpią bohaterowie znani z kultowego anime. - Poznaliśmy wymagania sprzętowe Dragon Ball Z: Kakarot - wiadomość - 2020-01-02
W Dragon Ball Z: Kakarot wystąpią bohaterowie znani z kultowego anime.

Firma Bandai Namco zdradziła oficjalne wymagania sprzętowe gry Dragon Ball Z: Kakarot. Pełna specyfikacja znalazła się na karcie produkcji w serwisie Steam. Udostępnione dane nie przerażają, szczególnie że tytuł będzie można uruchomić na sprzęcie wyposażonym m.in. w 4 GB RAM-u i napędzanym przez Windows 7. Producenci rekomendują jednak instalowanie gry na najnowszym oprogramowaniu od Microsoftu.

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows 7 SP1 (64-bitowy)

Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD Phenom II X6 1100T

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7950

Wersja DirectX: 11

Miejsce na dysku: 36 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania:

System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)

Procesor: Intel Core i5-3470 / AMD Ryzen 3 1200

Pamięć RAM: 8 GB

Karta graficzna: GeForce GTX 960 / Radeon R9 280X

Wersja DirectX: 11

Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni

Dragon Ball Z: Kakarot to kolejna produkcja przedstawiająca losy potężnego, choć naiwnego wojownika zwanego Son Goku. Tym razem nie jest to jednak klasyczna bijatyka pokroju Dragon Ball FighterZ, ale przygodowa gra akcji, w której walka idzie w parze z eksploracją oraz rozwijaniem postaci. Trening oraz starcia występują w niej obok dodatkowych zajęć pokroju wędkowania i jedzenia.

Tytuł pozwoli jeszcze raz zgłębić historię bohatera, która rozwijana była w mandze autorstwa Akiry Toriyamy oraz dobrze kojarzonej w Polsce wersji animowanej. Pojawią się w niej jednak nowe elementy, które rozszerzą i urozmaicą dobrze znane wątki.

Za opracowanie Dragon Ball Z: Kakarot odpowiedzialne jest studio CyberConnect2, które ma na swoim koncie m.in. pozycje z serii Naruto oraz JoJo's Bizarre Adventure. Deweloperzy mają więc doświadczenie z odzwierciedlaniem charakterystycznej mangowej kreski.

Gra zadebiutuje 17 stycznia tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Dragon Ball Z: Kakarot