Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 13:10

autor: AlexB

Dragon Ball Z: Kakarot - teaser sagi Buu oraz dokładna data premiery

Zadebiutował nowy teaser Dragon Ball Z: Kakarot od studia CyberConnect2. Skupia się on na zapowiedzi sagi Buu, która będzie jedną z części tego nadchodzącego RPG-a akcji. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł ukaże się 17 stycznia 2020 roku.

Czekacie na Dragon Ball Z: Kakarot? Jeśli tak, to przy okazji targów Tokyo Games Show studio CyberConnect2 oraz firma Bandai Namco Entertainment przygotowały dla Was dwie niespodzianki. Po pierwsze, pojawił się nowy teaser tytułu. Zapowiada on doskonale znaną fanom mangi i anime sagę Buu, która będzie jedną z części kampanii tego nadchodzącego RPG-a akcji. Prócz niej w grze pojawią się opowieści o inwazji Saiyan, Freezie oraz Cellu. Obecność historii złych Androidów nie została oficjalnie potwierdzona, lecz wydaje się ona więcej niż prawdopodobna (via DSOG).

Po drugie, ogłoszono dokładną datę debiutu Dragon Ball Z: Kakarot. Po drobnym poślizgu, tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 17 stycznia 2020 roku. Można już składać zamówienia przedpremierowe na niego. Na platformie Steam podstawową wersję wyceniono na 249 złotych, Deluxe na 329 złotych, a Ultimate na 369 złotych. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto inwestować te niemałe pieniądze w nadchodzącą produkcję studia CyberConnect2, to być może przekona Was fakt, że otrzyma ona polską lokalizację (obejmującą wyłącznie napisy).

W Dragon Ball Z: Kakarot nie zabraknie doskonale znanych postaci, takich jak Trunks. - Dragon Ball Z: Kakarot - teaser sagi Buu oraz dokładna data premiery - wiadomość - 2019-09-12
W Dragon Ball Z: Kakarot nie zabraknie doskonale znanych postaci, takich jak Trunks.

Dragon Ball Z: Kakarot, wówczas jeszcze pod nazwą Dragon Ball Game Project Z: Action RPG, zapowiedziano na początku bieżącego roku. Pełniejsza prezentacja tytułu nastąpiła podczas czerwcowych targów E3. Mogliśmy podczas nich zobaczyć trzynastominutowy zapis rozgrywki z tytułu oraz efektowny trailer, który rozpoczyna się wiadomością od twórcy Dragon Balla, Akiry Toriyamy. Według niego produkcja studia CyberConnect2 w pełni odda ducha uniwersum i pozwoli jego fanom na zagłębienie się w nim. Czy tak będzie w istocie? Przekonamy się o tym za nieco ponad cztery miesiące.

  1. Oficjalna strona gry Dragon Ball Z: Kakarot