Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 12:04

autor: Adrian Werner

Dragon Ball Z Kakarot - zwiastun, nowy tytuł i data premiery [aktualizacja: gameplay]

Na konferencji Microsoftu pokazano nowy zwiastun Dragon Ball Z: Kakarot, czyli gry, która wcześniej została zapowiedziana jako Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Poznaliśmy również przybliżoną datę premiery.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. - Dragon Ball Z Kakarot - zwiastun, nowy tytuł i data premiery [aktualizacja: gameplay] - wiadomość - 2019-06-10
Gra ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Aktualizacja:

W sieci pojawił się obszerny gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot, dający dobre pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt. Materiał opatrzony był komentarzem twórców, dzięki czemu dowiedzieliśmy się sporo nowych rzeczy na temat tej produkcji.

Gra odtworzy większość animowanego pierwowzoru, przynajmniej aż do zakończenia sagi, w której głównym przeciwnikiem był Frieza, choć możliwe, że fabuła ukaże również późniejsze wydarzenia. Niektóre wątki będą jednak nowe, a część znanych fanom scen rozegra się inaczej, niż pamiętamy.

Świat nie będzie miał otwartej struktury. Zamiast tego w trakcie kampanii mamy odblokowywać dostęp do kolejnych lokacji, ale za to te mają być duże, a w ich ramach otrzymamy pełną swobodę eksploracji, nie tylko pieszo, ale również latając.

Dragon Ball Z: Kakarot ma pozwolić nam w pełni zakosztować życia Goku. Dlatego poza walką nie zabraknie latania na chmurce, łowienia ryb i polowania na zwierzynę. Istotną rolę odegra również jedzenie, a różne typy pożywienia zapewnią unikalne bonusy.

Wcześniejsza wiadomość:

DRAGON BALL Z: KAKAROT:
  1. Deweloper gry: CyberConnect2
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2020 r.

Na początku roku studio CyberConnect2 zapowiedziało grę Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Podczas poprzedzającej targi E3 konferencji firmy Microsoft mogliśmy przyjrzeć się ponownie tej produkcji.

Gra zmieniła tytuł na Dragon Ball Z: Kakarot. Pokazano nowy zwiastun projektu i poinformowano, że ukaże się na początku przyszłego roku. Oznacza to, że produkcja zaliczyła lekki poślizg, gdyż początkowo mowa była o końcówce 2019 r. W planach są wersje na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z: Kakarot