Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2019, 09:21

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Dragon Ball Game Project Z: Action RPG

Studio CyberConnect2 i firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziały grę Dragon Ball Game Project Z: Action RPG. Zgodnie z tytułem (roboczym), będzie to RPG akcji bazujące na animowanym serialu Dragon Ball Z.

Gra ukaże się w tym roku. - Zapowiedziano Dragon Ball Game Project Z: Action RPG - wiadomość - 2019-01-28
Gra ukaże się w tym roku.
DRAGON BALL GAME PROJECT Z W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CyberConnect2
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Mamy dobre wieści dla fanów marki Dragon Ball. Studio CyberConnect2 zapowiedziało RPG akcji bazujące na tej licencji. Gra nazwana została Dragon Ball Game Project Z: Action RPG, ale jest to jedynie tytuł tymczasowy. W planach są wersje na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się w tym roku i zaoferuje możliwość przełączania się między japońskim oraz angielskim dubbingiem.

Informacje na temat gry są na razie bardzo skromne. Pokierujemy samym Goku, a fabuła odtworzy wydarzenia z serialu animowanego Dragon Ball Z. Rozgrywka skoncentruje się na potyczkach, rozgrywanych za pomocą mocno zręcznościowego systemu walki. Zwiastun sugeruje, że struktura świata będzie w dużym stopniu otwarta, pozwalając nam na swobodne eksplorowanie lokacji.

Dla studia CyberConnect2 będzie to pierwsza gra bazująca na tej licencji. Zespół ma jednak dużo doświadczenia w adaptowaniu marek wywodzących się z mang i anime. Deweloper znany jest głównie z serii bijatyk Naruto, ale ma na koncie również cykl jRPG .hack//.

Warto na koniec wspomnieć, że marka Dragon Ball przeżywa obecnie renesans. Wypuszczona w ostatnim czasie pełnometrażowa animacja Dragon Ball Super: Broly zaliczyła najlepszy kinowy debiut w historii marki w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Doskonale poradziła sobie również zeszłoroczna bijatyka Dragon Ball FighterZ, której sprzedaż przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z: Kakarot