Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2019, 09:32

autor: Aquma

BioWare rozdaje skórki uczestnikom problematycznego dema Anthem

Studio BioWare postanowiło wynagrodzić graczom problemy, na które natrafili biorąc udział w demie VIP Anthem. Osoby, które wypróbowały grę w miniony weekend otrzymają w prezencie dodatkową skórkę.

Pierwsze demo Anthem mogło być lepsze. - BioWare rozdaje skórki uczestnikom problematycznego dema Anthem - wiadomość - 2019-01-28
Pierwsze demo Anthem mogło być lepsze.

ANTHEM W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: sieciowa strzelanka (looter shooter)
  4. Data premiery: 22 lutego 2019 r.
  5. Platformy: PC (Origin), PS4, Xbox One

W miniony weekend gracze, którzy zamówili przed premierą strzelankę sieciową Anthem od BioWare, a także abonenci usług Origin Access oraz EA Access otrzymali możliwość wypróbowania zbliżającej się produkcji. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planemuczestnicy dema natrafili na poważne problemy, których główną (ale nie jedyną) przyczyną były nadmiernie obciążone serwery.

Deweloperzy postanowili wynagrodzić graczom niezbyt udane pierwsze spotkanie ze swoim tytułem, rozdając unikatowe skórki dla javelinów (taką nazwę noszą pancerze wspomagane używane w Anthem).

Doceniamy cierpliwość wszystkich i szczerze przepraszamy tych, którzy mieli problem z dostaniem się do gry. W dowód uznania dla Waszego entuzjazmu i w przeprosinach za wszelkie napotkane problemy, przy premierze damy wszystkim, którzy uczestniczyli w demie VIP w ten weekend, dodatkową skórkę winyl – napisał w podlinkowanej wyżej notce blogowej Chad Robertson, odpowiedzialny w BioWare za działanie usług sieciowych.

Warto odnotować, że zgodnie z informacjami zawartymi w oficjalnym komunikacie EA, już sam udział w demie gwarantuje specjalny przedmiot, dzięki któremu będzie można się pochwalić, że testowało się omawianą produkcję przed premierą. Skórka wspomniana przez Chada Robertsona będzie więc drugim prezentem.

Anthem trafi na komputery PC (za pośrednictwem platformy Origin) i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja zadebiutuje 22 lutego i będzie dostępna w rodzimym języku (wersja kinowa – z napisami). Przypominamy też, że kolejna okazja do przetestowania omawianego tytułu nadarzy się w następny weekend – 1-3 lutego. Tym razem do zabawy zaproszeni zostaną wszyscy zainteresowani.

  1. Anthem – strona oficjalna
  2. Graliśmy w Anthem – walka jest super! A fabuła? No nie wiem...