Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2019, 09:55

autor: Aquma

Dragon Ball Z Kakarot - Vegeta i otwarty świat na gameplayu

Na platformie YouTube pojawił się nowy gameplay z nadchodzącej gry RPG akcji w uniwersum Dragon Ball - Dragon Ball Z: Kakarot od studia CyberConnect2. Głównym bohaterem materiału jest jedna z najważniejszych postaci z sagi autorstwa Akiry Toriyamy - Vegeta.

Kolejny gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot. - Dragon Ball Z Kakarot - Vegeta i otwarty świat na gameplayu - wiadomość - 2019-09-17
Kolejny gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot.

W sieci pojawił się kolejny gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot - gry RPG akcji od studia CyberConnect2, która jest osadzona w uniwersum znanym z anime i mangi Dragon Ball Z. Materiał trwa przeszło 13 minut i prezentuje rozgrywkę w otwartym świecie. Bohaterem kontrolowanym przez gracza tym razem jest jeden z ulubieńców fanów twórczości Akiry Toriyamy - Vegeta. Film możecie zobaczyć poniżej.

Pokazano nam, jak wygląda swobodna eksploracja - zarówno na ziemi, jak i w powietrzu (bohaterowie Dragon Ball Z potrafią latać). Na filmie Vegeta wykonuje też zadanie, które zmusza go do wzięcia udziału w widowiskowym starciu. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem przyzwoicie i dobrze oddaje klimat komiksowego oryginału - w czasie walki ekran raz za razem rozświetlały aury Ki oraz energetyczne pociski.

Przypominamy, że Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutuje 17 stycznia przyszłego roku na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

  1. Dragon Ball Z: Kakarot – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z: Kakarot