Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 22:33

autor: Góral

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - poszczególne części będą sprzedawane osobno

Firma Sony poinformowała, że zremasterowane części serii Uncharted dostępne w ramach zestawu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a od 16 listopada będzie można kupić osobno.

W październiku 2015 roku na konsoli PlayStation 4 ukazała się składanka Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. Jest to pakiet trzech odświeżonych części serii Uncharted, zawierający gry Uncharted: Drake's Fortune z 2007 roku, Uncharted 2: Pośród Złodziei z 2009 roku oraz Uncharted 3: Drake's Deception z 2011 roku. Jeżeli chcielibyście wejść w posiadanie którejś ze zremasterowanych odsłon osobno, to obecnie niestety nie ma takiej możliwości, ale sytuacja wkrótce ulegnie zmianie. Firma Sony poinformowała na Twitterze, że od 16 listopada bieżącego roku, poszczególne produkcje będą sprzedawane jako samodzielne tytuły. Cen niestety nie podano, ale skoro cała kolekcja kosztuje w PlayStation Store 145 zł, to najpewniej poszczególne części zostaną wycenione na około 50 zł.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - poszczególne części będą sprzedawane osobno - ilustracja #1
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - poszczególne części będą sprzedawane osobno - ilustracja #2

Seria Uncharted to cykl przygodowych gier akcji przeznaczonych na konsole PlayStation. Poszczególne odsłony przedstawiają historie poszukiwacza przygód Nathana Drake’a. W pierwszej części pamiętnik znaleziony przy szczątkach podróżnika Sir Francisa Drake'a doprowadził go na tajemniczą wyspę. W drugiej bohater przemierza kilka zakątków świata, chcąc odnaleźć potężny artefakt, a w trzeciej szuka miasta Ubar.

Ostatnią odsłoną jest wydane w maju bieżącego roku na PlayStation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja. Tym razem Nathan stara się pomóc swojemu bratu odnaleźć skarb pirata Henry’ego Avery’ego. Tytuł, podobnie jak poprzedniczki, okazał się świetną produkcją dla wszystkich miłośników widowiskowych gier i nie tylko.