Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2015, 12:12

autor: Góral

Uncharted 4: Kres Złodzieja - zobacz 30 minut multiplayera

Studio Naughty Dog zaprezentowało multiplayer z wyczekiwanego Uncharted 4: Kres Złodzieja na ponad 30-minutowym nagraniu. Pokazano m.in. wewnętrzny sklepik oraz szybką i efektowną rozgrywkę.

Studio Naughty Dog zaprezentowało multiplayer z wyczekiwanej przez użytkowników konsoli PlayStation 4 gry Uncharted 4: Kres Złodzieja (Uncharted 4: A Thief's End). Odpowiednie nagranie znajdziecie powyżej. Ukazano na nim m.in. wewnętrzy sklep, w którym nabędziemy rozmaite elementy (np. przebrania dla postaci czy też zaczepki) oraz samą rozgrywkę. Co ciekawe, w trakcie starć znajdywać będziemy różne przedmioty, zapewniające nam gotówkę (zdobywa się ją także za zabójstwa, asysty, leczenie itd.) do wykorzystania podczas walki. W wolnej chwili wywołamy specjalne menu i wykupimy ulepszenia posiadanego sprzętu, np. zwiększymy w ekwipunku miejsce na granaty. W podobny sposób nabędziemy także moce specjalne, pozwalające np. na bardzo szybkie przemieszczanie się.

W multiplayerze Uncharted 4: Kres Złodzieja pojawią się magiczne moce. - Uncharted 4: Kres Złodzieja - zobacz 30 minut multiplayera - wiadomość - 2015-12-02
W multiplayerze Uncharted 4: Kres Złodzieja pojawią się magiczne moce.
Uncharted 4: Kres Złodzieja w skrócie:
  • Kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji
  • Za jej produkcję odpowiada ekipa Naughty Dog
  • Gra ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4 w marcu 2016 roku

Rozgrywka jest bardzo szybka i efektowna, a opisane wyżej elementy to nie wszystko, co zaoferuje multiplayer czwartego Uncharted. O pozostałych rzeczach informowaliśmy jakiś czas temu, a od najbliższego piątku niektórzy z Was sprawdzą grę samodzielnie, w ramach zamkniętych beta testów, które potrwają do 14 grudnia. Takową możliwość otrzymają osoby posiadające Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a.

Uncharted 4: Kres Złodzieja ukaże się 18 marca 2016 roku na konsoli PlayStation 4. W produkcji ponownie wcielimy się w Nathana Drake’a, który tym razem będzie musiał pomóc swojemu bratu, przez co wpląta się w kolejne tarapaty. Produkcja oferować ma znany i lubiany gameplay oraz świetną oprawę graficzną, działającą w singlu w 1080p i 30 klatkach na sekundę, a w multiplayerze w 900p i 60 klatkach.