Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2015, 19:05

autor: Ender

Uncharted 4: Kres Złodzieja – beta trybu multiplayer w grudniu

Sony opublikowało nowy trailer Kolekcji Nathana Drake'a na PlayStation 4. Firma równocześnie ogłosiła, że wszyscy właściciele tego pakietu będą mogli wziąć udział w zamkniętych beta testach trybu multiplayer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja, które odbędą się na początku grudnia.

Uncharted: Kolekcja Nathana Dreak'a, zawierający odświeżone wersje trzech pierwszych odsłon serii Uncharted, ukaże się na PlayStation 4 w dniu 9 października. Firma Sony opublikowała dziś nowy trailer pakietu, równocześnie zapowiadając na oficjalnym blogu PlayStation niespodziankę dla jego posiadaczy. Wszyscy, którzy kupią zestaw będą mogli wziąć udział w beta-testach trybu multiplayer gry Uncharted 4: Kres Złodzieja, które zaplanowane zostały na dni 4-14 grudnia. Warto pamiętać, że aby wziąć udział w rozgrywce będziemy musieli posiadać także subskrypcję PlayStation Plus.

Twórcy nie wspomnieli na razie czy beta zostanie otworzona także dla innych graczy. Wiemy na pewno, że we wspomnianym okresie w zabawie wezmą udział tylko posiadacze kolekcji. Do premiery czwartego Uncharted, którą wyznaczono na 18 marca, zostało jednak jeszcze sporo czasu. Prawie na pewno deweloperzy zdecydują się na zorganizowanie kolejnej bety bliżej daty debiutu gry. Producenci zapowiadają również, że w najbliższych tygodniach podzielą się większą porcją informacji, dotyczących dostępnych trybów rozgrywki multiplayer i jej kształtu.

  1. Kompendium wiedzy o grze Uncharted 4: Kres Złodzieja
  2. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a – porównanie oprawy graficznej z PlayStation 3
  3. Oficjalna strona Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a
  4. Oficjalna strona gry Uncharted 4: Kres Złodzieja