Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 10:57

autor: Aver

Udostępniono demo gry NBA 2K13 na Xboksa 360 i PlayStation 3

Studio 2K Sports poinformowało, że posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 mogą już wypróbować demo najnowszej odsłony popularnego symulatora sportowego firmowanego logiem federacji NBA. Możemy w nim rozegrać jedną 5-minutową kwartę z ostatniego finału ligowego pomiędzy Oklahoma City Thunder a Miami Heat.

Studio 2K Sports poinformowało w oficjalnym komunikacie prasowym, że w usługach Xbox Live oraz PlayStation Network dostępna jest wersja demonstracyjna gry NBA 2K13. Użytkownicy konsol Xbox 360 i PlayStation 3 mogą w niej rozegrać jedną 5-minutową kwartę z ostatniego finału amerykańskiej ligi koszykarskiej pomiędzy Oklahoma City Thunder i Miami Heat.

Udostępniono demo gry NBA 2K13 na Xboksa 360 i PlayStation 3 - ilustracja #1
NBA 2K13

Dzięki temu gracze mogą zapoznać się z częścią nowości, jakie twórcy wprowadzili do tegorocznej edycji serii, m.in. ulepszonym systemem sterowania piłką, rozbudowanym modelem fizyki, a także bardziej realistycznymi i widowiskowymi animacjami, o czym mowa choćby w zamieszczonym poniżej materiale.

W chwili powstawania wiadomości demo nie było jeszcze dostępne w usłudze Xbox Live w Polsce. Do premiery pełnej wersji tytułu w naszym kraju pozostało nieco ponad tydzień. NBA 2K13 powstaje na platformy PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, Wii U oraz PSP, a jednym z jej producentem jest raper Jay-Z.