Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2012, 12:41

autor: Adrian Werner

2K Sports ujawniło NBA 2K13. Premiera gry w październiku

Firma 2K Sports zapowiedziała grę NBA 2K13. Produkcja trafi do sprzedaży w październiku tego roku.

Sports ujawniło NBA 2K13. Premiera gry w październiku - ilustracja #1
Screen z gry NBA 2K12

NBA 2K12 okazało się jedną z najlepszych gier koszykarskich w historii. Fanów tego tytułu powinna ucieszyć wiadomość, że firma 2K Sports właśnie zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu, która zatytułowana została naturalnie NBA 2K13. Szykowane są wersje na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii, PSP oraz PC. Jak widać, twórcy wreszcie postanowili porzucić leciwe już PlayStation 2. Premiera zaplanowana została na czwartego października tego roku.

Niestety, poza platformami docelowymi i datą rynkowego debiutu twórcy nie ujawnili żadnych informacji na temat samej gry. Nie uaktualniono jeszcze nawet oficjalnej strony 2K Sports:

  1. 2K Sports – strona oficjalna

Oczywiście, jak w przypadku większości gier sportowych, po nowej edycji możemy spodziewać się uaktualnionych składów, ulepszonej grafiki i zmian w mechanizmach rozgrywki. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Warto przy okazji wspomnieć, że poprzednia odsłona, czyli NBA 2K12, okazała się wielkim sukcesem i jak dotąd na półki sklepów trafiło ponad 5 milionów egzemplarzy tej gry. Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji tego tytułu:

  1. Jedna z najlepszych sportówek w historii - recenzja gry NBA 2K12