Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2009, 09:30

autor: Jiker

Ubisoft zapowiada edycję kolekcjonerską Splinter Cell: Conviction

W dzisiejszych czasach żadna poważniejsza produkcja nie może obejść się bez edycji kolekcjonerskiej, przygotowanej z myślą o największych fanach. Z podobnego założenia wyszedł francuski koncern Ubisoft, który zapowiedział specjalne wydawnictwo Splinter Cell: Conviction, zarówno w wersji na konsolę Xbox 360, jak i PC.

W dzisiejszych czasach żadna poważniejsza produkcja nie może obejść się bez edycji kolekcjonerskiej, przygotowanej z myślą o największych fanach. Z podobnego założenia wyszedł francuski koncern Ubisoft, który zapowiedział specjalne wydawnictwo Splinter Cell: Conviction, zarówno w wersji na konsolę Xbox 360, jak i PC. Wcześniej dysponowaliśmy jedynie nieoficjalnym informacjami, sugerującymi możliwość wydania takiej wersji gry.

W skład zestawu, który trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 23 lutego 2010 roku i będzie kosztować 79,99 dolarów (choć zostanie zapewne wydany również w Europie) wejdzie całkiem spora liczba dodatków.

Ubisoft zapowiada edycję kolekcjonerską Splinter Cell: Conviction - ilustracja #1

Oprócz płyty z grą w paczce znajdziemy bowiem chociażby dysk USB wielkości karty kredytowej z logo organizacji 3rd Echelon. W jego pamięci zapisany zostanie pełnometrażowy film Making of Splinter Cell Conviction, zestaw tapet, grafik koncepcyjnych, renderów, zrzutów ekranowych oraz rysunki z kadrami z gry.

W edycji kolekcjonerskiej zawarta zostanie ponadto książka Fifth Freedom: The Art Of Splinter Cell, w której Ubisoft zawrze grafiki i ujęcia przedstawiające historię cyklu Splinter Cell. Ta swoista reminiscencja uwzględniać będzie dokonania Sama Fishera we wszystkich jego poprzednich przygodach – w Splinter Cell, Pandora Tomorrow, Chaos Theory, Double Agent oraz najnowszej Conviction. Wart uwagi będzie również komiks Digging in the Ashes. Dzięki niemu otrzymamy szansę zapoznania się z wydarzeniami poprzedzającymi fabułę ukazaną w Conviction.

To oczywiście nie koniec. W stalowym opakowaniu, skrywającym wszystkie opisane wyżej dobra, znajdą się także naklejki – jedna z logo organizacji 3rd Echelon i druga z trzema dziurami po pociskach. Ponadto gracze, którzy nabędą limitowaną odsłonę Splinter Cell: Conviction uzyskają dostęp do pistoletu maszynowego MP5-SD3 z zamontowanym tłumikiem oraz stroju 3rd Echelon (do wykorzystania w trybie wieloosobowym).

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction zostanie wydane 23 lutego przyszłego roku w wersjach na komputery osobiste oraz konsolę Xbox 360. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem otrzymamy szansę zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat opcji wieloosobowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.