Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2022, 19:49

Na Ubisoft Forward zobaczymy nie tylko AC Mirage; lista gier

Prezentacja Ubisoft Forward pokaże sporo dla fanów serii Assassin's Creed, ale nie tylko oni mogą wyglądać nadchodzącej transmisji francuskiego wydawcy.

Assassin’s Creed: Mirage bez wątpienia będzie jedną z głównych atrakcji nadchodzącego pokazu firmy Ubisoft. Jednakże nie będzie to tylko prezentacja jednego tytułu (czy nawet cyklu). Francuski wydawca ujawnił wybrane gry, które zobaczymy podczas tegorocznej edycji wydarzenia Ubisoft Forward.

Przed formalnym rozpoczęciem wydarzenia Ubisoft zorganizuje „pre-show”, w trakcie którego zostaną podane plany rozwoju już wydanych gier, w tym The Crew 2, For Honor, Brawlhalli oraz Anno 1800.

W trakcie głównego pokazu zobaczymy specjalny panel poświęcony przyszłości serii Assassin’s Creed, ale to bynajmniej nie wszystko. Ubisoft potwierdził już, że w programie uwzględniono prezentacje m.in. Mario + Rabbids Sparks of Hope oraz Skull and Bones. Przypuszczalnie wydawca szykuje też jakieś niespodzianki, ale na razie nie zdradził się ze swoimi planami.

Ubisoft Forward rozpocznie się 10 września o godzinie 21:00 czasu polskiego, a pre-show wystartuje o 20:35. Transmisję będzie można oglądać w serwisach YouTube i Twitch oraz na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej