Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2004, 08:11

autor: Klecha

Ty wraca jeszcze bardziej wkurzony, czyli Bush Rescue już w sklepach w Ameryce Północnej

Electronic Arts wraz z grupą developerską Krome Studios poinformowały, że Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue trafił na półki sklepowe w Ameryce Północnej.

Electronic Arts wraz z grupą developerską Krome Studios poinformowały, że Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue trafił na półki sklepowe w Ameryce Północnej.

Ty wraca jeszcze bardziej wkurzony, czyli Bush Rescue już w sklepach w Ameryce Północnej - ilustracja #1

Pierwsza część przygód Tygrysa Tasmańskiego zwanego Ty już w kilka tygodni po premierze osiągnęła blisko milion sprzedanych kopii. Gra dostępna jest w wersjach dla platform: Sony PlayStation 2, Nintendo GameCube, Microsoft Xbox oraz Game Boy Advance. W Europie premiera gry nastąpi już 5 listopada.

Ty wraca jeszcze bardziej wkurzony, czyli Bush Rescue już w sklepach w Ameryce Północnej - ilustracja #2

W Bush Rescue gracz ponownie musi pokierować losami Ty. Akcja gry toczy się w najbardziej ekstremalnych lokacjach znajdujących się na terenie Australii. Złowrogi Cass jakiś cudem zdołał wydostać się z najlepiej strzeżonego więzienia w Currawong. Szybko ogłosił się dyktatorem Cassopolis - wyspy nowych technologii. Szybko uknuł także nowy plan zawładnięcia planetą. Do tego celu ma mu posłużyć armia składająca się z różnorodnych gadów, które stworzył podczas badań naukowych. Przez przypadek zadarł jednak z nieodpowiednią osobą. Ty wraz z przyjaciółmi tworzy nowy zespół Burramudgee Bush Rescue, aby powstrzymać szaleńca.

Ty wraca jeszcze bardziej wkurzony, czyli Bush Rescue już w sklepach w Ameryce Północnej - ilustracja #3

Ty na szczęście potrafi sprawnie posługiwać się 21 typami bumerangów o różnym działaniu. Nie ma tutaj żadnych przerywników pomiędzy poziomami. W Ty the Tasmanian Tiger 2 znalazło się ponad 50 misji, których akcja toczy się w najróżniejszych lokacjach. Odwiedzimy m.in. pustynie, lasy deszczowe, słoneczne plaże oraz kilka miasteczek. W niektórych misjach poza walką i rozwiązywaniem kolejnych zagadek możemy zasiąść za sterami helikopterów, łodzi podwodnych oraz pojazdów terenowych. Ponadto na odblokowanie czekają mini gry stanowiące wyścigi gokartów. W których możemy bawić się razem z drugim graczem w ramach siedmiu unikalnych trybów.

Ty wraca jeszcze bardziej wkurzony, czyli Bush Rescue już w sklepach w Ameryce Północnej - ilustracja #4