Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2024, 14:45

PS5: Sony rodaje teraz 6 darmowych gadżetów na PSN

Użytkownicy PlayStation Network mogą odebrać za darmo mały bonus od twórców Rise of the Ronin.

Źródło fot. Team Ninja / Sony Interactive Entertainment.
i

Subskrybenci PlayStation Plus dostali już swoje pierwsze „darmowe” gry na styczeń, ale to niejedyny noworoczny prezent dla fanów PlayStation. Sony udostępnia wszystkim użytkownikom PSN 6 awatarów z bohaterami nadchodzącej gry Rise of the Ronin.

Bonus został przygotowany przez twórców gry ze studia Team Ninja z okazji zbliżającej się premiery tej produkcji. Co prawda do debiutu tego samurajskiego tytułu pozostały jeszcze dwa miesiące, ale najwyraźniej deweloper nie chce, by gracze zapomnieli o Rise of the Ronin w natłoku innych głośnych premier pierwszego kwartału 2024 roku.

Aby móc odebrać te sześć kosmetycznych bonusów, należy wejść na oficjalną stronę gry Rise of the Ronin i wygenerować kody dla wybranych awatarów (dla każdego z osobna). Następnie konieczne jest zalogowanie się na swoje konto PlayStation Network i z poziomu PlayStation Store wprowadzenie pozyskanych kluczy (opcja „Wykorzystaj kody” w rozwijanym menu). Po tym dany awatar powinien zostać dodany do Waszego profilu PSN.

Rise of the Ronin ukaże się 22 marca wyłącznie na konsoli PlayStation 5. To gra z gatunku RPG ze zręcznościowym systemem walki oraz dużym otwartym światem. Jako tytułowy wojownik bez pana odwiedzimy w nim XIX-wieczną Japonię. Na razie nic nie wskazuje na możliwość premiery na komputerach osobistych, aczkolwiek wiele poprzednich gier Team Ninja ostatecznie trafiło na pecety.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej