Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2015, 19:35

autor: Ender

Trzeci epizod Life is Strange zadebiutuje 19 maja

Francuskie studio Dontnod potwierdziło, że trzeci odcinek przygodówki Life is Strange, zatytułowany Chaos Theory, trafi do graczy 19 maja. Epizod ukaże się równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych.

W trzecim epizodzie włamiemy się pod osłoną nocy do Blackwell Academy - Life is Strange – trzeci epizod gry zadebiutuje 19 maja - wiadomość - 2015-05-13
W trzecim epizodzie włamiemy się pod osłoną nocy do Blackwell Academy

Producenci epizodycznej przygodówki Life is Strange ogłosili, że trzeci odcinek serii, zatytułowany Chaos Theory, pojawi się w dystrybucji cyfrowej 19 maja. Epizod trafi równocześnie na wszystkie platformy sprzętowe, a więc komputery PC oraz konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Tym razem śledztwo głównych bohaterek zmusi je do nocnego włamania do Blackwell Academy i biura jej dyrektora. Gracze mają poznać odpowiedzi na niektóre pytania postawione w poprzednich rozdziałach gry oraz wykorzystać w nowy sposób moce Max.

Przypomnijmy, że Life is Strange składać będzie się z pięciu odcinków. Pierwszy zadebiutował 30 stycznia tego roku, a drugi 24 marca. Do tej pory gra spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Niektórzy recenzenci krytykowali dość sztywne i sztuczne dialogi bohaterów, a także niedoróbki techniczne, w tym słabą synchronizację ruchu ust postaci z wypowiadanymi przez nie kwestiami.

Life is Strange to opracowana przez francuskie studio Dontnod epizodyczna gra przygodowa, wzorowana na produkcjach firmy Telltale Games. Jej bohaterką jest Max Caulfield, która po latach nauki powraca do rodzinnego miasteczka w Oregonie. Dziewczyna odkrywa również, że dysponuje mocą manipulowania czasem, co pozwala graczom testować różne warianty wydarzeń bez konieczności wielokrotnego przechodzenia danego epizodu. Przy pomocy swoich nadnaturalnych umiejętności Max wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa stara się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie nastolatki o imieniu Rachel. Max

  1. Oficjalna strona gry Life is Strange