Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2014, 17:16

autor: Góral

Tribal Wars 2 - rozpoczęły się otwarte beta testy kontynuacji Plemion

Kontynuacja przeglądarkowej gry strategicznej Plemiona weszła dziś w fazę otwartych beta testów. Oznacza to, że do zabawy może dołączyć każdy zainteresowany - wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu.

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna. - Tribal Wars 2 - kontynuacja Plemion dostępna w otwartych beta testach - wiadomość - 2014-09-02
Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna.
Tribal Wars 2 w skrócie:
  • Gatunek: strategia MMO
  • Deweloper: InnoGames
  • Platformy sprzętowe: gra przeglądarkowa
  • Data premiery: produkcja dostępna od dziś w ramach otwartych beta testów

W listopadzie 2013 roku zapowiedziano przeglądarkową grę strategiczną Tribal Wars 2, czyli kontynuację Plemion z 2003 roku. Dziś poinformowano, że tytuł studia InnoGames jest już dostępny dla wszystkich zainteresowanych w ramach otwartych beta testów. By dołączyć do zabawy, wystarczy udać się na oficjalną stronę projektu i wypełnić kilka pól podczas rejestracji, ewentualnie zalogować się na swoje konto, jeżeli już takowe posiadacie. Jednocześnie opublikowano zestaw podstawowych pytań i odpowiedzi dotyczących bety, w którym przy okazji poproszono graczy o dalsze wspieranie projektu i przekazywanie wskazówek dotyczących jego rozwoju. Nie ujawniono kiedy Tribal Wars 2 ukaże się w pełnej wersji, ale zapewniono, że po uzyskaniu satysfakcjonującej deweloperów jakości, metka „beta” zostanie usunięta.

Tribal Wars 2 - kontynuacja Plemion dostępna w otwartych beta testach - ilustracja #2Tribal Wars 2 to gra strategiczna MMO od studia InnoGames. Tytuł jest kontynuacją wydanego w 2003 roku Tribal Wars, znanego w Polsce jako Plemiona. Projekt oferowany jest za darmo, a do działania wykorzystuje przeglądarki internetowe.

Akcja produkcji rozgrywa się w średniowieczu. Gracz rozpoczyna zabawę jako władca niewielkiej osady, a jego zadaniem jest ją rozwinąć poprzez gromadzenie surowców i wznoszenie rozmaitych budynków. Bardzo ważnym elementem jest także wojsko, które zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz służy do walki z innymi władcami miast. Tribal Wars 2, w porównaniu do „jedynki”, może się pochwalić nie tylko ładniejszą oprawą graficzną, ale także większą ilością jednostek wojskowych czy też 17 rodzajami budowli.

InnoGames to jeden z największych i najbardziej znanych developerów i wydawców gier free-to-play. Zapraszamy do działu Multigier, by zapoznać się z innymi tytułami tego studia, takimi jak Forge of Empires, Grepolis czy wcześniej wspomniane Plemiona.