Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2014, 17:16

autor: Góral

Tribal Wars 2 - rozpoczęły się otwarte beta testy kontynuacji Plemion

Kontynuacja przeglądarkowej gry strategicznej Plemiona weszła dziś w fazę otwartych beta testów. Oznacza to, że do zabawy może dołączyć każdy zainteresowany - wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu.

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna. - Tribal Wars 2 - kontynuacja Plemion dostępna w otwartych beta testach - wiadomość - 2014-09-02
Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna.
Tribal Wars 2 w skrócie:
  • Gatunek: strategia MMO
  • Deweloper: InnoGames
  • Platformy sprzętowe: gra przeglądarkowa
  • Data premiery: produkcja dostępna od dziś w ramach otwartych beta testów

W listopadzie 2013 roku zapowiedziano przeglądarkową grę strategiczną Tribal Wars 2, czyli kontynuację Plemion z 2003 roku. Dziś poinformowano, że tytuł studia InnoGames jest już dostępny dla wszystkich zainteresowanych w ramach otwartych beta testów. By dołączyć do zabawy, wystarczy udać się na oficjalną stronę projektu i wypełnić kilka pól podczas rejestracji, ewentualnie zalogować się na swoje konto, jeżeli już takowe posiadacie. Jednocześnie opublikowano zestaw podstawowych pytań i odpowiedzi dotyczących bety, w którym przy okazji poproszono graczy o dalsze wspieranie projektu i przekazywanie wskazówek dotyczących jego rozwoju. Nie ujawniono kiedy Tribal Wars 2 ukaże się w pełnej wersji, ale zapewniono, że po uzyskaniu satysfakcjonującej deweloperów jakości, metka „beta” zostanie usunięta.

Tribal Wars 2 - kontynuacja Plemion dostępna w otwartych beta testach - ilustracja #2Tribal Wars 2 to gra strategiczna MMO od studia InnoGames. Tytuł jest kontynuacją wydanego w 2003 roku Tribal Wars, znanego w Polsce jako Plemiona. Projekt oferowany jest za darmo, a do działania wykorzystuje przeglądarki internetowe.

Akcja produkcji rozgrywa się w średniowieczu. Gracz rozpoczyna zabawę jako władca niewielkiej osady, a jego zadaniem jest ją rozwinąć poprzez gromadzenie surowców i wznoszenie rozmaitych budynków. Bardzo ważnym elementem jest także wojsko, które zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz służy do walki z innymi władcami miast. Tribal Wars 2, w porównaniu do „jedynki”, może się pochwalić nie tylko ładniejszą oprawą graficzną, ale także większą ilością jednostek wojskowych czy też 17 rodzajami budowli.

InnoGames to jeden z największych i najbardziej znanych developerów i wydawców gier free-to-play. Zapraszamy do działu Multigier, by zapoznać się z innymi tytułami tego studia, takimi jak Forge of Empires, Grepolis czy wcześniej wspomniane Plemiona.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2