Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWWiOSAND
Okładka Tribal Wars (WWW)
OkładkaTribal Wars (WWW)

Plemiona

Tribal Wars

Gra przeglądarkowa, której akcja toczy się w średniowieczu. Obejmujemy kontrolę nad niewielką wioską i staramy się z czasem stworzyć potężne plemię zdolne do podbicia okolicznych ziem.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | średniowiecze | MMO | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Plemiona Premiera

1cze2003

WWW

20gru2011

iOS

2maj2012

AND

producent: InnoGames wydawca: InnoGames Strona oficjalna

Gry podobne do Plemiona

OGame

Ikariam

Patrician Online

Mobilna wersja popularnej gry przeglądarkowej, która zadebiutowała w sieci w połowie 2003 roku. Na początku zabawy obejmujemy władzę nad niewielką, zacofaną wioską. W zamian za posiadane surowce budujemy nowe obiekty lub ulepszamy obecne w celu zwiększenia ich efektywności i zapewnienia sobie coraz większych dostaw niezbędnych materiałów: drewna, gliny i żelaza.

Jedną z najistotniejszych ról w rozwoju plemion odgrywa armia. Dzięki niej jesteśmy w stanie podbijać wrogie osady, a także bronić się przed zakusami rywali. Każda z jednostek charakteryzuje się szeregiem współczynników determinujących jej przydatność na polu bitwy. Wśród nich niebagatelną rolę odgrywa między innymi szybkość poruszania się oraz zdolność do transportowania surowców. Jedną ze specjalnych jednostek jest szlachcic zwiększający szansę na przejęcie kontroli nad atakowaną wioską. Każda wygrana walka oznacza również znaczny zastrzyk surowców, które należy dostarczyć do własnej osady.

Twórcy gry położyli duży nacisk na rywalizację i współpracę między graczami. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawrzeć sojusz ze znajomymi. Rozwiązanie to pozwala również na łatwą wymianę brakujących surowców. Każdy z dostępnych serwerów posiada rozbudowany system statystyk, dzięki czemu możemy porównać własne dokonania z innymi użytkownikami.

Gra Plemiona wykorzystuje system finansowy free-to-play. Oznacza to, że nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów, ale osoby, które zdecydują się na ten krok, mogą liczyć na pewne przywileje.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 261 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Plemiona: Odpowiednia dla każdego wieku.

Plemiona Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
WWW
iOS
AND