Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2016, 15:50

autor: Entelarmer

Tom Clancy's The Division za darmo z kartami grafiki firmy NVIDIA

Firma NVIDIA ruszyła z akcją promocyjną na najnowsze karty grafiki z rodziny GeForce GTX 900. W ramach niej nabywcy tych urządzeń będą mogli pobrać pecetowe wydanie gry Tom Clancy's The Division.

Zaledwie dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia otwartej bety gry Tom Clancy’s The Division – kolejnej gry firmy Ubisoft sygnowanej nazwiskiem słynnego pisarza. Od dzisiaj udostępniono możliwość wcześniejszego pobrania plików gry („tylko” ok. 26 GB danych), by już od 19 lutego (18 lutego w przypadku wersji na konsolę Xbox One) można było zapoznać się produkcją. Tymczasem NVIDIA od godziny 15:00 ruszyła z akcją promocyjną, w ramach której nabywcy najnowszych kart grafiki z rodziny GeForce 900 otrzymają za darmo cyfrową edycję The Division na PC. Oferta dotyczy nie tylko kart przeznaczonych do komputerów osobistych, tj. GTX 970, GTX 980Ti i GTX 980, lecz także urządzeń przenośnych z wbudowanymi układami grafiki GeForce GTX 970M oraz GTX 980M. Kody można realizować na oficjalnej stronie NVIDIA do 30 kwietnia, a sama akcja potrwa do 21 marca.

Tom Clancy’s The Division to gra akcji z widokiem TPP i elementami RPG, a jednocześnie pierwsza od lata zupełnie nowa marka firmowana nazwiskiem Toma Clancy’ego. Tytuł stworzono z myślą o potyczkach sieciowych, z graczami w roli członków tytułowej jednostki, przemierzając ulice zrujnowanego Nowego Jorku. Produkcja ma zgrabnie łączyć elementy gry single player z kooperacją oraz rywalizacją i zadebiutuje 8 marca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.