Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2016, 10:35

Tom Clancy’s The Division – dziś rusza otwarta beta na Xboksie One

Dzisiaj ruszy otwarta beta Tom Clancy’s The Division na Xboksie One, a jutro do testów dołączą użytkownicy PlayStation 4 i pecetów. Dowiedzieliśmy się także, że konsola firmy Microsoft otrzyma wszystkie płatne dodatki DLC miesiąc wcześniej niż pozostałe platformy sprzętowe.

Od startu otwartej bety dzielą nas już tylko godziny.. - Tom Clancy’s The Division – dziś rusza otwarta beta na Xboksie One - wiadomość - 2016-02-18
Od startu otwartej bety dzielą nas już tylko godziny..

Oczekiwanie na otwartą betę Tom Clancy’s The Division dobiegło już prawie końca. Testy ruszą dzisiaj na Xboksie One, a jutro dołączą do nich posiadacze pecetów oraz konsol PlayStation 4. Od kilku dni można pobierać pliki potrzebne do wzięcia udziału w zabawie. Zrobienie tego jest dobrym pomysłem, gdyż rozgrywki potrwają tylko do 21 lutego, więc szkoda tracić czas.

Warto przypomnieć, co dokładnie szykują dla nas w otwartej becie Tom Clancy’s The Division autorzy, czyli ludzie ze szwedzkiego studia Massive Entertainment. Będziemy mogli zagrać w misję o nazwie Subway Morgue, gdzie spotkamy frakcję The Cleaners i odkryjemy masowe groby, a przy okazji uratujemy mężczyznę imieniem Paul Rhodes. Ponadto otrzymamy opcję odblokowania dodatkowego skrzydła w bazie i wykorzystamy nową zdolność rozstawiania wieżyczek strażniczych. W porównaniu z zamkniętymi testami możemy się spodziewać wielu zmian w Martwej Strefie, ulepszonego systemu wykrywania oszustw, hojniejszych nagród za sukcesy oraz licznych poprawek niedoróbek technicznych. Osoby, które wezmą udział w becie dostaną nieujawniony jeszcze prezent w pełnej wersji gry.

Przypomnijmy, że premiera Tom Clancy’s The Division zaplanowana została na 8 marca i gra ukaże się równocześnie na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Na wszystkich tych platformach sprzętowych otrzymamy lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Po premierze gra będzie intensywnie wspierana darmowymi aktualizacjami oraz płatnymi dodatkami DLC. Już od pewnego czasu wiemy, że firmie Microsoft udało się zagwarantować swojej konsoli pierwszeństwo w kwestii rozszerzeń, a teraz dowiedzieliśmy się, że Xbox One otrzyma dodatkową płatną zawartość 30 dni przed pozostałymi dwiema platformami sprzętowymi. Informacje te pochodzą z filmu promocyjnego Tom Clancy’s The Division przygotowanego przez sieć sklepów Gamestop.

Przypomnijmy, że w planach są trzy duże płatne DLC i wszystkie mają zadebiutować w tym roku. Komplet rozszerzeń można trochę taniej nabyć w ramach przepustki sezonowej, a jej posiadacze dodatkowo otrzymają bonusowe kostiumy dla postaci, skórki na uzbrojenie oraz możliwość skorzystania w walce z unikalnej broni - obrzyna. Szykowane są dla nich również specjalne eventy.

  1. Graliśmy w Tom Clancy's The Division - my, zrujnowany Nowy Jork i horda bandytów
  2. Tom Clancy’s The Division – oficjalna strona gry
  3. Tom Clancy's The Division - kompendium wiedzy