Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2016, 13:45

autor: Entelarmer

Titanfall 2 jednak w październiku?

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat daty premiery Titanfall 2. Według użytkownika serwisu Reddit kontynuacja futurystycznego FPS-a z 2014 roku ukaże się w październiku i zaoferuje większe mapy do trybu sieciowego oraz wprowadzi nowy gadżet dla tytanów.

Czyżby premiera Titanfall 2 miała zbiec się w czasie z debiutem nowego Battlefielda? - Titanfall 2 jednak w październiku? - wiadomość - 2016-05-25
Czyżby premiera Titanfall 2 miała zbiec się w czasie z debiutem nowego Battlefielda?

Dwa dni temu informowaliśmy o potencjalnym przecieku, według którego gra Titanfall 2 miała zadebiutować pod koniec sierpnia, a nie w ostatnim kwartale bieżącego roku, jak to sugerował ostatni raport finansowy firmy Electronic Arts. Jednak kolejne doniesienia zdają się wskazywać, że informacja opublikowana – na moment – na Twitterze firmy MePlay okaże się fałszywa. Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie ilovegoogleglass doniósł o październikowej premierze kontynuacji Titanfall, jak również umieścił garść informacji na temat tej produkcji. Oczywiście należy je traktować ze sporą dozą nieufności, ale ich wiarygodność podnosi dołączona grafika, która zawiera obrazek dostępny na oficjalnej stronie gry. Samą wiadomość już usunięto z serwisu, jak to zwykle bywa w przypadku wszelkiego rodzaju „przecieków”.

Według źródła, w grze pojawi się nowy gadżet w postaci haka z linką, który ma mieć wiele zastosowań: poczynając od umożliwienia wspinaczki po murach, a na przyciąganiu przeciwników wyrzuconych w powietrze kończąc. Oprócz tego dwójka wprowadzi też większe mapy do trybu sieciowego niż w pierwowzorze, co byłoby o tyle zrozumiałe, że jedynkę ograniczało dostosowanie gry do konsol poprzedniej generacji. Informator wspomniał też o prezencie w postaci pistoletu Violator, dodawanego do zamówień przedpremierowych. Przypominamy raz jeszcze, by nie traktować powyższych doniesień jako potwierdzonych, tym bardziej że w październiku ma ukazać się inna strzelanka od Electronic Arts – Battlefield 1.

Titanfall 2 jednak w październiku? - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall 2

Titanfall 2