Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 maja 2016, 13:15

autor: Góral

Zapraszamy na imprezę GRYOffline 2016 – pokaz SEVEN, HTC Vive oraz inne atrakcje

Jak co roku pragniemy zaprosić Was na imprezę GRYOffline. Tym razem odbędzie się ona 9 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie przy ul. Kamiennej 2-4, a wśród planowanych atrakcji znajduje się pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone, możliwość przetestowania HTC Vive i nie tylko.

Zapraszamy na imprezę GRYOffline 2016 – pokaz SEVEN, HTC Vive oraz inne atrakcje - ilustracja #1

Powoli zbliżają się wakacje, więc nadszedł czas, by podzielić się z Wami informacjami związanymi z tegoroczną edycją imprezy GRYOffline. Ponownie szykujemy masę atrakcji, w tym pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone i nie tylko. GRYOffline 2016 to jednak przede wszystkim możliwość spotkania się, wspólnej rozmowy i wychylenia kufla piwa, więc gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestrowania się (szczegóły znajdziecie nieco dalej). Pamiętajcie jednak, że GRYOffline przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, więc w dniu imprezy musicie mieć ukończone 18 lat – nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodu osobistego, albo innego dokumentu poświadczającego wiek. Tyle jeżeli chodzi o sprawy ogólne, a teraz czas przejść do rzeczy.

Kiedy i gdzie?

W zeszłym roku serwis www.gry-online.pl obchodził 15. urodziny, w związku z czym postanowiliśmy wtedy przesunąć termin naszej corocznej imprezy GRYOffline z października na lipiec. Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę, więc w tym roku również trzymamy się tego okresu. Impreza odbędzie się 9 lipca w godzinach 13:00 – 21:00 w klubie Forty Kleparz w Krakowie przy ul. Kamiennej 2-4. Jeżeli nie byliście z nami poprzednim razem, to w zlokalizowaniu miejsca pomoże Wam mapa.

Atrakcje

Główną atrakcją tegorocznego GRYOffline będzie przedpremierowy pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone, czyli postapokaliptycznej produkcji RPG tworzonej przez studio Fool’s Theory i IMGN.PRO. Oprócz niej będziecie mieli również możliwość sprawdzenia gogli rzeczywistości wirtualnej HTC Vive. Nie zabraknie także rozmaitych konkursów z nagrodami w postaci gier, koszulek i innych gadżetów, a dodatkowo posiadacze Abonamentu Premium z aktywną opcją VIP otrzymają od nas niespodzianki. Oczywiście zapewniamy talony na piwo, poczęstunek z grilla i napój bezalkoholowy, ale to dopiero początek – pozostałe atrakcje poznacie już wkrótce.

Rejestracja

By wziąć udział w GRYOffline 2016, musicie zarejestrować się na stronie imprezy do 30 czerwca włącznie. Żeby to zrobić, wystarczy zalogować się na swoje konto gry-online.pl (jeżeli go jeszcze nie macie, to założycie je tutaj) i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”. To jednak nie wszystko, gdyż w dniach 1 – 5 lipca będziecie musieli jeszcze potwierdzić chęć uczestnictwa na stronie GRYOffline 2016. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.

Dodatkowe informacje

Jak wspomnieliśmy na początku, impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. W związku z tym osoby poniżej 18. roku życia nie będą na nią wpuszczane, nawet jeśli przyjdą z opiekunem. Ze względów bezpieczeństwa również rodziny z małymi dziećmi nie będą mogły wejść na teren klubu. Jeżeli chcecie przyjść z osobą towarzyszącą, to Wasza druga połówka również musi się zarejestrować i potwierdzić chęć udziału.

Poza tym wszystkim pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, ale jeżeli nie załapiecie się na zabawę to nie traćcie nadziei, gdyż traficie na listę rezerwowych. W dniach 6 – 7 lipca otworzymy drugą rejestrację, o ile zwolnią się jakieś miejsca.

I to by było na tyle. W najbliższym czasie wypatrujcie kolejnych szczegółów i do zobaczenia na miejscu w lipcu!

Ostatnia aktualizacja: 2016-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone