Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2014, 20:15

autor: Ender

This War of Mine – nowy film z rozgrywki

W sieci pojawił się nowy film, prezentujący demonstracyjną wersję gry This War of Mine. Produkcja jest oryginalnym wojennym tytułem survivalowym, stworzonym przez polskie studio 11 bit. Klip przedstawia wybrane aspekty zabawy oraz systemy pozwalające kontrolować poczynania cywilów w oblężonym mieście.

This War of Mine to ciekawa i oryginalna propozycja polskiego studia 11 bit, znanego graczom głownie dzięki serii Anomaly. Produkcja została zapowiedziana po raz pierwszy w marcu, a jej pecetowa premiera planowana jest na koniec tego roku. Deweloperzy do tej pory zdążyli podzielić się wieloma konkretnymi informacjami dotyczącymi rozgrywki oraz celów tego oryginalnego wojennego survivalu. Wrażenia z zabawy z This War of Mine opisaliśmy także w zapowiedzi, opublikowanej we wrześniu. Zainteresowani gracze mieli już więc okazję wstępnie przekonać się czy warto rozważyć zakup gry. Nie zaszkodzi jednak zapoznać się z kolejnymi materiałami, których w najbliższym czasie będzie coraz więcej. Na kanale ShoShoGaming w serwisie YouTube opublikowany został nowy klip z zapisem gameplayu, pochodzący z przeznaczonej dla mediów wersji demonstracyjnej, która ograniczona została tylko do 12-dniowej zabawy w kampanii. W filmie zobaczymy kluczowe opcje oraz systemy This War of Mine.

This War of Mine to wojenny survival, który – w odróżnieniu od wielu tego typu produkcji – pozwoli spojrzeć na rozgrywający się konflikt z perspektywy grupki cywilów, którzy zmuszeni są do życia w oblężonym i spustoszonym mieście. W grze nie zabraknie skomplikowanych wyborów moralnych, atmosfery niekończącego się zagrożenia i różnego rodzaju zaskakujących sytuacji. Tytuł ukaże się jedynie na komputerach PC. Twórcy jakiś czas temu podali jego oficjalne wymagania sprzętowe.

  1. Zapowiedź – Graliśmy w This War of Mine – jak przeżyć wojnę?
  2. Oficjalna strona gry
  3. Oficjalna strona 11 bit studios