Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 czerwca 2022, 13:47

This War of Mine za darmo od Ministerstwa Edukacji [Aktualizacja]

This War of Mine zostało wpisane na listę uzupełniających lektur szkolnych dla szkół średnich. W związku z tym Ministerstwo Edukacji udostępniło za darmo ten tytuł.

Aktualizacja #2

This War of Mine ponownie jest dostępny do pobrania za darmo.

Aktualizacja

Obecnie This War of Mine nie da się pobrać. Powodem jest wyczerpanie się transferu danych. Na ten moment nie wiadomo, kiedy tytuł będzie ponownie dostępny.

Oryginalna wiadomość

Dwa lata temu ogłoszono, że This War of Mine trafi na listę uzupełniających lektur szkolnych dla szkół średnich. Teraz Ministerstwo Edukacji udostępniło za darmo produkcję od 11 bit studios. Tytuł ten można pobrać, klikając w poniższy link.

This War of Mine za darmo na stronie gov.pl

Oprócz samej gry na stronie znajdziemy również wskazówki, jak prowadzić lekcje jej z wykorzystaniem. Pytanie jednak, czy faktycznie zachęci to nauczycieli do wykorzystania produkcji.

This War of Mine zostało wydane w 2014 roku. Jest to gra strategiczna z elementami survivalu osadzona w realiach współczesnej wojny. Naszym celem jest pokierowanie losami grupy cywili, która utknęła w odciętym od świata i ogarniętym walkami mieście. Tytuł kładzie duży nacisk na podejmowanie trudnych i niejednoznacznych moralnie decyzji.

  1. Nie tylko This War of Mine - te gry też mogłyby zostać lekturami
  2. This War of Mine - poradnik do gry