Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2014, 19:07

autor: Ender

This War of Mine – data premiery polskiego survivalu i nowy trailer

Poznaliśmy oficjalną pecetową datę premiery This War of Mine, polskiego survivalu, przedstawiającego losy cywilów uwięzionych w oblężonym mieście. Z okazji ujawnienia terminu debiutu gry, twórcy ze studia 11 bit opublikowali także jej nowy trailer, zawierający fragmenty rozgrywki.

Deweloperzy z polskiego studia 11 bit ogłosili oficjalną datę premiery gry This War of Mine. Nastąpi ona 14 listopada tego roku. Sugerowana cena wynosi 19,99 dolarów (ok. 60 zł). Jeżeli w ciągu najbliższych dwóch tygodni zdecydujemy się na pre-order, otrzymamy 10% zniżki. Tytuł ukaże się na razie jedynie na komputerach PC (Steam), ale w planach twórców są także porty na platformy mobilne. Przypomnijmy, że This War of Mine zostało zapowiedziane na początku tego roku i spotkało się z dość ciepłym przyjęciem mediów branżowych. Wrażenia z zabawy z testową wersją produkcji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Poza informacjami o terminie premiery, 11 bit opublikowało także zupełnie nowy trailer gry, przedstawiający kolejne krótkie fragmenty rozgrywki. Co ciekawe, w tle zwiastuna możemy usłyszeć Zegarmistrza Światła w wykonaniu Tadeusza Woźniaka, a więc jedną z najbardziej popularnych polskich piosenek XX wieku, która przez ostanie kilkadziesiąt lat była wielokrotnie przerabiana przez różnych artystów.

This War of Mine to wojenny survival, który – w odróżnieniu od wielu tego typu produkcji – pozwoli spojrzeć na rozgrywający się konflikt z perspektywy grupki cywilów zmuszonych do życia w oblężonym i spustoszonym mieście. W grze nie zabraknie skomplikowanych wyborów moralnych, atmosfery niekończącego się zagrożenia i różnego rodzaju zaskakujących sytuacji. Tytuł ukaże się na razie jedynie na komputerach PC. Twórcy jakiś czas temu podali jego oficjalne wymagania sprzętowe.

  1. Zapowiedź – Graliśmy w This War of Mine – jak przeżyć wojnę?
  2. Oficjalny pre-order This War of Mine
  3. Oficjalna strona gry
  4. Oficjalna strona 11 bit studios
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

This War of Mine

This War of Mine