Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2014, 19:30

autor: Renox

Assassin's Creed: Unity – anomalie czasowe na nowym zwiastunie

Studio Ubisoft opublikowało nowy zwiastun gry Assassin's Creed: Unity, na którym zobaczyć możemy występujące podczas zabawy… anomalie czasowe. Okazuje się, że w czasie rozgrywki gracze natrafią na swego rodzaju błędy podczas trwania symulacji Rewolucji Francuskiej i tym samym odwiedzą na przykład Paryż z okresu II wojny światowej.

Studio Ubisoft przygotowało dla fanów wyczekujących premiery gry Assassin's Creed: Unity nie lada niespodziankę. Deweloperzy opublikowali nowy zwiastun wspomnianego tytułu, który skupia się na występujących podczas rozgrywki… anomaliach czasowych.

Okazuje się, że w czasie trwania symulacji Rewolucji Francuskiej w Animusie wystąpią pewne błędy, czego objawem będą właśnie wspomniane zgrzyty czasowe. Te zaś sprawią, że gracze momentalnie przeniosą się np. do Paryża z okresu II wojny światowej. Niestety nie wiemy, jak często pojawiać się będą tego typu smaczki, ani jak długo nasz protagonista będzie przebywał poza czasami ujętymi w wątku fabularnym. Więcej z całą pewnością dowiemy się z czasem, kiedy francuski deweloper odkryje karty. Trzeba jednak przyznać, że całość prezentuje się naprawdę intrygująco, co zresztą możecie sprawdzić sami, oglądając wyżej umieszczony materiał.

W Assassin’s Creed: Unity pojawiają się anomalie czasowe przenoszące nas do innej epoki. - Assassin's Creed: Unity – anomalie czasowe na nowym zwiastunie - wiadomość - 2014-10-30
W Assassin’s Creed: Unity pojawiają się anomalie czasowe przenoszące nas do innej epoki.

Assassin's Creed: Unity zadebiutuje na rynku 13 listopada w wersji PC, PlayStation oraz Xbox One. Produkcja działać będzie na konsolach Sony oraz Microsoftu w rozdzielczości 900p i 30 klatkach na sekundę, natomiast od posiadaczy komputerów stacjonarnych wymagać ma do sprawnego działania sprzętu z wyższej półki, o czym przekonaliśmy się, przeglądając niedawno ujawnione wymagania sprzętowe.