Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2013, 12:00

autor: Góral

The Walking Dead: Season Two - dziś premiera pierwszego epizodu All That Remains

All That Remains, pierwszy epizod przygodówki The Walking Dead: Season Two, ukaże się dziś w ramach cyfrowej dystrybucji na komputerach PC i PlayStation 3 (tylko w USA). Jutro produkcja trafi do europejskich posiadaczy konsol PlayStation 3 i Xbox 360, a jeszcze w tym tygodniu udostępniona zostanie w App Store.

Dziś wieczorem ukaże się All That Remains - pierwszy epizod gry The Walking Dead: Season Two. Tytuł od jakiegoś czasu można zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie gry (22,49 dolarów – około 68 zł) i w sklepie Steam (20,69 euro – około 86 zł). W ramach tej kwoty otrzymuje się dostęp do wszystkich pięciu odcinków, które zostaną wydane w nadchodzących miesiącach.

Studio Telltale Games poinformowało na Twitterze, że premiera tytułu odbędzie się dziś także w amerykańskim PlayStation Store, a jutro gra zostanie udostępniona użytkownikom konsoli Xbox 360 i w Europie na PlayStation 3 (według karty produkcji na oficjalnej stronie PlayStation). W tym tygodniu projekt pojawi się również w App Store.

The Walking Dead: Season Two - dziś premiera pierwszego epizodu All That Remains - ilustracja #2

Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z pierwszego sezonu. Tym razem pokierujemy losami dziewczynki Clementine, która stara się przetrwać w niegościnnym, pełnym niebezpieczeństw świecie. Jej życiu zagrażają nie tylko zombie, lecz również inni ludzie. Na przebieg gry wpłyną wybory dokonane w The Walking Dead: Season One oraz dodatku 400 Days, o ile nie pozbyliście się zapisanych stanów gry.

Przy okazji przypominam, że miłośnicy dokonań studia Telltale Games obecnie mogą bawić się także przy The Wolf Among Us – przygodówce opartej na serii komiksowej Fables. Natomiast w przyszłym roku ukażą się dwie inne produkcje tej ekipy - Tales from the Borderlands (gra osadzona w świecie strzelanki RPG Borderlands) oraz Game of Thrones: A Telltale Games Series (tytuł oparty na licencji serialu telewizyjnego stacji HBO – Gra o Tron).

Drugi sezon The Walking Dead rozpoczyna się dzisiaj. - The Walking Dead: Season Two - dziś premiera pierwszego epizodu All That Remains - wiadomość - 2013-12-17
Drugi sezon The Walking Dead rozpoczyna się dzisiaj.