Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2014, 20:02

autor: Góral

The Settlers: Kingdoms of Anteria - zapowiedziano nową odsłonę serii

Firma Ubisoft zapowiedziała grę The Settlers: Kingdoms of Anteria. Niestety nie podzielono się niemal żadnymi informacjami na jej temat, ale za to opublikowano pierwszy zwiastun. Wiemy również, że za jej produkcję odpowiada studio Ubisoft Blue Byte - "ojcowie" serii The Settlers.

Firma Ubisoft zapowiedziała The Settlers: Kingdoms of Anteria – kolejną odsłonę słynnej serii gier strategicznych. Niestety nie podzielono się zbyt wieloma informacjami na jej temat, ale z opisu zamieszczonego pod powyższym zwiastunem w serwisie YouTube wynika, że będzie to „zupełnie nowe doświadczenie, łączące budowanie miast z akcją strategii czasu rzeczywistego”. W produkcji mamy brać udział w niebezpiecznych przygodach, mających doprowadzić do utworzenia wspaniałego królestwa. To właściwie wszystko, co wiemy obecnie. Warto jednak jeszcze wspomnieć, że za tytuł odpowiada niemieckie studio Ubisoft Blue Byte (dawniej Blue Byte Software), mające na swoim koncie wcześniejsze odsłony serii The Settlers. Na dalsze konkrety musimy jeszcze poczekać.

The Settlers: Kingdoms of Anteria - zapowiedziano nową odsłonę serii - ilustracja #1The Settlers to jedna z najbardziej uznanych marek wśród gier strategicznych. Pierwsza odsłona serii ukazała się w 1993 roku, a ostatnia, The Settlers Online, pojawiła się w 2010 roku. Rozgrywka w kolejnych częściach produkcji studia Ubisoft Blue Byte polega na opiekowaniu się podległą nacją i dbaniem o jej rozwój.

The Settlers: Kingdoms of Anteria - zapowiedziano nową odsłonę serii - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.