Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2013, 11:05

autor: Sarge

The Last of Us - polska premiera hitu od twórców Uncharted

Dzisiaj posiadacze PlayStation 3 doczekali się premiery długo oczekiwanej gry ekskluzywnej o nazwie The Last of Us. Jest to najnowsza produkcja studia Naughty Dog - twórców takich serii jak Uncharted, Jak & Daxter, czy Crash Bandicoot.

Dzisiaj na polskim rynku debiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych gier ekskluzywnych na PlayStation 3 tego roku – The Last of Us. Produkcja studia Naughty Dog zbiera świetne recenzje w mediach i zapowiada się na spory hit.

W naszym kraju tytuł ukazał się w pełnej polskiej wersji językowej za sprawą firmy Sony Computer Entertainment Polska. W rolę głównego bohatera Joela wciela się Krzysztof Banaszyk, a towarzysząca mu Ellie przemawia głosem Anny Cieślak. W grze zawarto wiele opcji konfiguracji języka i nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać np. z oryginalnym, angielskim dubbingiem z polskimi napisami.

The Last of Us to kolejna w tym roku produkcja wydana przez firmę Sony Computer Entertainment Polska (po God of War: Wstąpienie), która jest sprzedawana w nowej cenie detalicznej 279,90 złotych. Na szczęście sporo sklepów oferuje grę kilkadziesiąt złotych taniej. Spis najciekawszych ofert znajdziecie w naszej encyklopedii.

O dużej klasie najnowszej produkcji twórców serii Uncharted i Jak & Daxter świadczy m.in. wysoka średnia ocen zagranicznych serwisów branżowych. Według danych serwisu GameRankings, obecnie kształtuje się ona na poziomie 94%. My także doceniliśmy ten tytuł i w opublikowanej przed tygodniem recenzji przyznaliśmy wysoką notę 9.0 w skali dziesięciostopniowej.

The Last of Us to gra akcji przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation 3 przez twórców serii Uncharted. Przenosimy się do niedalekiej przyszłości, 20 lat po zdziesiątkowaniu cywilizacji przez tajemniczą zarazę. Wcielamy się w Joela, który musi chronić młodą dziewczynę o imieniu Ellie. Kilkunastogodzinna kampania została wzbogacona o niedawno zaprezentowany tryb multiplayer.