Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2013, 19:12

autor: Góral

The Last of Us - Ellie przemówi głosem aktorki Anny Cieślak

Polski oddział firmy Sony Computer Entertainment poinformował, że Anna Cieślak użyczyła swojego głosu Ellie - jednej z głównych postaci w grze The Last of Us. Przy okazji opublikowano materiał wideo z przemyśleniami i opiniami dotyczącymi dubbingowania tej produkcji przez znaną aktorkę.

Firma Sony Computer Entertainment Polska ujawniła, że aktorka Anna Cieślak użyczyła swojego głosu Ellie, bohaterce gry The Last of Us. Dodatkowo opublikowano materiał wideo, na którym sama zainteresowana opowiada o pracy nad nową produkcją studia Naughty Dog.

Anna Cieślak jako Ellie w grze The Last of Us. - The Last of Us - Ellie przemówi głosem aktorki Anny Cieślak - wiadomość - 2013-04-10
Anna Cieślak jako Ellie w grze The Last of Us.

Anna Cieślak to urodzona w 1980 roku polska aktorka filmowa i telewizyjna, która na swoim koncie ma role chociażby w takich obrazach kinowych jak Karol. Człowiek, który został papieżem i Śluby panieńskie. Grała także w serialach, w tym: Na dobre i na złe, Czas honoru i Hotel 52. Oczywiście to nie cały dorobek 33-letniej aktorki. Ważny jest fakt, że pani Cieślak nie po raz pierwszy coś dubbinguje. W 2008 roku użyczyła głosu Irinie w filmie Asterix na Olimpiadzie, a w późniejszych latach można ją było usłyszeć w Gwiazdach Kopernika i Matkach w mackach Marsa.

W The Last of Us Anna Cieślak wcieli się w postać młodej towarzyszki Joela – Ellie, która stanowiła dla niej duże wyzwanie.

”Ellie jest młoda, bardzo odważna, pewna siebie (…) i nad wyraz dojrzała jak na swój wiek. To jest dla mnie bardzo trudne zadanie bo to jest kilkunastoletnia dziewczynka (…) i trzeba oddać jej poziom odczuwania i emocje.” – powiedziała Ania Cieślak.

The Last of Us to nadchodząca, kolejna produkcja legendarnego studia Naughty Dog. Twórcy w ostatnich latach zasłynęli znakomitą serią gier Uncharted ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej, gdyż na swoim koncie mają takie marki jak Crash Bandicoot i Jak and Daxter. Najnowszy tytuł ukaże się tylko na konsoli PlayStation 3 w pełnej polskiej wersji językowej 14 czerwca 2013 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Last of Us

The Last of Us