Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2019, 12:16

autor: Aquma

The Last of Us 2 prawdopodobnie zadebiutuje w lutym 2020 roku

ZhugeEX z forum ResetEra, czyli Daniel Ahmad – starszy analityk Niko Investors – ujawnił, że The Last of Us: Part II od studia Naughty Dog ukaże się w lutym przyszłego roku. Informacje na razie nie zostały potwierdzone, ale są zbieżne z wcześniejszymi doniesieniami. Gra ma otrzymać cztery edycje: Standard, Special, Collector’s oraz Ellie.

Kolejne doniesienia sugerują, że z Ellie spotkamy się ponownie w lutym przyszłego roku. - The Last of Us 2 prawdopodobnie zadebiutuje w lutym 2020 roku - wiadomość - 2019-07-05
Kolejne doniesienia sugerują, że z Ellie spotkamy się ponownie w lutym przyszłego roku.

W SKRÓCIE:

  1. The Last of Us 2 prawdopodobnie zadebiutuje w lutym;
  2. informacja nie została potwierdzona, ale jest zbieżna z poprzednimi plotkami;
  3. gra otrzyma cztery odmienne wydania.

Administrator forum ResetEra ZhugeEX, czyli Daniel Ahmad, starszy analityk firmy Niko Investors, zdradził w jednym z wpisów, że wyczekiwany tytuł ekskluzywny PlayStation 4 od studia Naughty Dog - The Last of Us: Part II – zadebiutuje w lutym 2020 roku. Produkcja miałaby otrzymać cztery odmienne edycje: Standardową, Specjalną, Kolekcjonerską oraz Ellie (w związku z imieniem głównej bohaterki). Niestety nie zdradzono, co wejdzie w skład poszczególnych wydań.

Oczywiście do czasu oficjalnego komunikatu ze strony Sony / Naughty Dog powyższą informację należy traktować jak plotkę. Warto jednak odnotować, że ZhugeEX był w przeszłości źródłem licznych przecieków, które zostały potwierdzone. Dodatkowo podobną datę premiery The Last of Us 2 sugerował wcześniej dziennikarz Kotaku Jason Schreier oraz aktorka podkładająca głos pod protagonistkę produkcji – Ashley Johnson.

The Last of Us: Part II wzbudza spore emocje i trudno się dziwić – poprzednia część była rewelacyjna, a studio Naugthy Dog ma na swoim koncie inne hity, np. serię przygodowych gier akcji Uncharted. Omawiana produkcja to – obok Ghost of Tsushima i Death Stranding – najprawdopodobniej jeden z ostatnich tytułów na wyłączność, które zmierzają na PlayStation 4. Można się spodziewać, że po premierze gry deweloperzy skupią się na projekcie dedykowanym konsoli nowej generacji.

  1. Naughty Dog – strona główna
  2. Wszystko o The Last of Us: Part II – strona główna
  3. The Last of Us 2 wygląda aż zbyt pięknie

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II